PAYLAŞ

The Sims FreePlay , eğlenceli bir oyun TheSims oynayanlar bunu da beğeneceklerdir. Gerçek bir aile oyunundan esinlenmiş The Sims FreePlay oyun karakterinizi seçerek ev satın alıp dilediğiniz parti veya eğlenceyi düzenleyebilirsiniz.

indir

PC platformunda yayınladığında milyonlarca kişinin ilgisini çeken bu oyun şimdi Android cihazlarda oynayabiliyor. Oyunda istediğiniz tipte karakterler yaratıyor ve onlara bir yaşam sunuyorsunuz. İstediğiniz yerde, istediğiniz şekilde bir ev inşa ediyorsunuz.

indir-1

Bu evin dekorasyonunu ve yaşam şartlarını da dilediğiniz gibi yapılandırma imkanına sahipsiniz.Tüm dünya da milyonlarca oyuncusu bulunan ve hayat dinamiklerini oyun olarak konu alan The Sims oyunu, lider mobil oyun geliştiricilerinden EA Mobile tarafından geliştiriliyor.

unnamed-1

Daha sonra hayalinizdeki evi inşa edebilir ve burada karakterinizi yaşatmaya başlayabilirsiniz. Yüzlerce değiştirilebilir giysi gibi eşyaların yanı sıra evlenebiliyor, bebek sahibi olabiliyor ve aile kurabiliyorsunuz. Ayrıca evcil hayvan dahi besleyebilirsiniz. Oyunu para hileli moduyla indirerek tüm bunları daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Bol eğlenceler…

unnamed

Oyun Adı: The Sims™ FreePlay
Oyun Türü: Simulasyon
Dil: İngilizce
Boyut: 15,97 MB
Geliştirici Firma: EA Mobile
Dosya Türü: .apk

 

The Sims FreePlay v5.26.1 MOD APK İNDİR – 15MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK