Ace Force oyununun android hileli apk indirip Ace Force hileli mod ile oynayabilirsiniz. Ace Force Hile indir

Ace Force Nasıl Hile Yapılır

Ace Force, çeşitli oyun modlarında yarıştığınız Overwatch tarzı bir FPS’dir – her karakterin farklı yeteneklere ve muhteşem grafiklere sahip olduğu bir kahraman oyunu.
Ace Force’daki anime görünümü bu oyunu Japon estetiğinin sevenler için mükemmel yapıyor. Diğer Overwatch klonlarının aksine, her karakter diğerlerinden çok farklıdır ve yetenekleri Blizzard’ın hitinde bulduğunuza çok fazla benzemiyor.
Oyun kontrolleri dokunmatik ekranlara mükemmel bir şekilde uyarlanmış: solda sanal çubuğunuzla hareket ederken sağda ateş etmek ve güölerinizi kullanmak için düğmeleriniz var. Herhangi bir FPS’de olduğu gibi, 3D kamerayı özgürce hareket ettirebilirsiniz.
Ace Force’un güçlü yanlarından biri de oyun modlarının çeşitliliği. Bir takım hedefleri yerine getirmeniz gereken standart takım temelli factoff’a ek olarak, aynı zamanda sadece bir takımın maçta hayatta kalabileceği bir battle royale modu da bulacaksınız.
Ace Force, mobil cihazlar için tür seviyesini yükselten mükemmel bir çok oyunculu FPS’dir. Heyecan verici takım savaşlarında dünyanın dört bir yanından oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Ve her şey çarpıcı anime çekiciliği ile serpilir.