Action Strike: Heroes PvP FPS oyununun android hileli apk indirip Action Strike: Heroes PvP FPS hileli mod ile oynayabilirsiniz. Action Strike: Heroes PvP FPS Hile indir

Action Strike: Heroes PvP FPS Nasıl Hile Yapılır

Action Strike: Heroes PvP FPS atış oyununda her türden silahı düşman sürüsüne ateşlemenin heyecanını hissedin. Bunun da ötesinde, bu oyunun iyi hazırlanmış, 3D grafikleri, savaş alanının her köşesini keşfederken düşmanları tespit etmeyi kolaylaştırır.
İlk birkaç oyunda yalnızca birkaç silahınız olsa da, seviye atladıkça ve kaynakları topladıkça daha güçlü silahlar da toplayabileceksiniz. Hatta saniyeler içinde çok sayıda düşmanı yok edebilecek bombalar ve el bombaları bile yapabilirsiniz.
Karakterinizi hareket ettirmek için, ekranın sol tarafındaki sanal joystick’e dokunun ve ekranda herhangi bir yere dokunarak kamerayı hareket ettirin ve haritanın herhangi bir alanını görüntüleyin. Sadece bu da değil, gözünüzün önünde bir düşman olduğunda karakteriniz otomatik olarak ateş ediyor. Oynarken, büyük bir silah cephaneliği bulmak ve her savaşı yenmek için silahlarınızı yeniden doldurduğunuzdan ve yol boyunca bulduğunuz hazine sandıklarını açtığınızdan emin olun.
Action Strike: Heroes PvP FPS’de altı savaşçıdan oluşan takımlar halinde tamamlayabilirsiniz, bu nedenle müthiş bir puan kazanmak ve skor tahtasına yerleşmek için ittifaklar kurun. Her savaşta kalan süre ve her takımın kazandığı puanlar ekranın üst kısmında gösterilir.
Heyecan verici savaşlarda yarışın ve Action Strike: Heroes PvP FPS’de rakip takımı yenip yenemeyeceğinizi görün. Her haritayı keşfedin, en iyi silahlarınızla ateş açın ve her oyunda daha güçlü olmak için kaynakların kilidini açın.