Adventure Sally oyununun android hileli apk indirip Adventure Sally hileli mod ile oynayabilirsiniz. Adventure Sally Hile indir

Adventure Sally Nasıl Hile Yapılır

Adventure Sally,sizi genç maceraperest Sally’ye yolculuğunda karşılaştığı farklı engellerin üstesinden gelmesi için yardıma çağıran bir platform oyunudur. Bulmacaları çözün, engelleri atlayın, düşmanlarınızı atlatın ve çevrenizde yer alan pratik nesneleri kullanmanız için inanılmaz fizik sisteminden faydalanarak yaratıcılığınızı kullanın. Her yaşa yönelik süper eğlenceli bir oyundur.
Geleneksel platform oyun kurgusunu, kutuların üstünden atlamak ve mızrakları ve diğer ölüm tuzaklarını atlatmak için yolunuza çıkabilecek düşmanları yenerken kullanacaksınız. Ayrıca, Adventure Sally’nin sunduğu dört farklı ayarın kilidini açmak için kullanabileceğiniz kadar para toplamanız gerekmektedir.
Grafikler basit ama ayrıntılarla doludur ve böylece Adventure Sally’yi ailenizden herhangi biri kolaylıkla oynayabilir. Adventure Sally ile refleksinizi ve mantık becerilerinizi geliştirirken eğlenin.