Adventure Time Run oyununun android hileli apk indirip Adventure Time Run hileli mod ile oynayabilirsiniz. Adventure Time Run Hile indir

Adventure Time Run Nasıl Hile Yapılır

Adventure Time Run, popüler çizgi film TV şovunda ‘[b] Adventure Time [/ b]’ başrolde oynayan kahraman Finn’in hayatını canlandırdığınız 3D sonsuz bir koşucudur – ancak bu kez amacınız Candy Kingdom sokaklarında kesintisiz koşabildiğiniz kadar koşarak hayatta kalabilmektir. Ancak zaman zaman Ice Kingdom’ı ve Cehennem derinliklerini ziyaret etmeniz gerekecek.
Adventure Time Run oyunu çok kolay: karakterinizi bir taraftan diğerine hareket ettirmek için soldan sağa doğru vurun. İhtiyacınız olduğunda zıplamak ve zorluklardan kaçmak için yukarı ve aşağıya doğru vurun. Ara sıra, uçmak ve özel yetenekler kazanmak için ‘power ups’ toplamak isteyeceksiniz.
Her ne kadar oyunun başında Finn ile oynamaya başlasanızda oyun ilerleyip seviye atladıkça Adventure Time’ın diğer karakterleriyle de oynamaya başlayabilirsiniz. Yavaş yavaş, oyun içinde ilerledikçe yetenekleri artan Finn, Jake, Prenses Bubblegum, Alev Prenses, Vampir Kraliçe Marceline ve Fionna için özel kıyafetler alabilirsiniz.
Adventure Time Run, kendi türü içerisinde yenilikçi bir oyun olmasa da muhteşem bir ‘sonsuz koşucu’ oyunudur. Bununla birlikte, oyuncularına bazı hoş görsellerle birlikte eğlenceli bir başlık sunar. Sonuçta, Adventure Time Run başlığı bile bu tek parça halinde sunulan popüler çizgi filmin kendini adamış fanlarını mutlu etmek için mükemmel bir başlık.