PAYLAŞ

Afterpulse , android çok oyunculu FPS oyunlarına katılacak ve rakiplerinizle durmadan çatışacaksınız. Afterpulse oyununda çeşitli silahları ve ekipmanları kullanarak düşmanlarınızı yok edecek ve aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz.

maxresdefault

 

Afterpulse dünya liderleri ve elit mangaları dağıtmak için mücadeleye girme zamanı kendi savaş stilini seç ve silahlı çatışmaya başla yeni bir oyun olup denemenizi tavsiye ederiz.

indir

Oyunda dünyanın en büyük silahlı çatışmalarına katılıyoruz ve düşmanlarımızı temizlemek için heyecan dolu bir mücadeleye giriyoruz. Ortaya çıkan dünya savaşında bütün liderler askerlerini savaş alanlarına sürerken biz bu askerler arasında fark yaratmaya çalışmaktayız. Afterpulse oyunu GAMEVIL kadrosunun ellerinden çıktı ve mobil platformda birinci sınıf multiplayer oyunu nasıl olur, herkese gösterme niyetinde.

afterpulse_2_640x360

 

Gelişmiş aydınlatma ve yüksek kaliteli dokular, harika yeni nesil silahlar ile buluşuyor. Üçüncü kişi bakış açısıyla, nefes kesen çok oyunculu nişancı aksiyonunun içerisine dalıyoruz.

 

afterpulse_1_640x360

 

Afterpulse v1.5.6 FULL APK İNDİR – 10MB

Afterpulse v1.5.6 SD DATA İNDİR – 646MB

 

KURULUMU

Afterpulse v1.5.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gamevilusa.afterpulse.android.google.global.normal” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Afterpulse v1.5.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : cihaz sürümünün minimum Android 5.0+ üzeri olması gereklidir.

NOT : oyun deneme sürümünde olduğu için bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK