Ailment oyununun android hileli apk indirip Ailment hileli mod ile oynayabilirsiniz. Ailment Hile indir

Ailment Nasıl Hile Yapılır

Ailment ana karaktere bir uzay gemisinde eşlik ettiğiniz bir aksiyon ve macera oyunudur. Bu astronot oraya nasıl ve niçin gittiğini bilmez. Gerçek şu ki uzakta bulunan bu labirentte hayatta kalması için ona yardım etmeniz gerekir.
Ailment’ın kontrollerinin anlaşılması kolaydır. Karakterinizi hareket ettirmek için sanal yön tuşlarını ve ateş etmek ya da kendinizi korumak için aksiyon butonlarını kullanmalısınız. Yeni silahların kilitlerini açtıkça karşılık gelen ikonlara dokunarak seçim yapabilirsiniz. Ailment oyununda, düşmanlarınız her yerdedir, bu nedenle hayatta kalabilmek için onlardan her zaman bir adım uzakta olmalısınız.
Ailment ile ilgili en öüthiş iki şeyden biri dikkat çekici pikselli stili ve diğeri ise sizi oyunun hikayesinin içine çekecek hoş dizayn edilmiş çevresidir. Ayrıca, arayüzün üst kısmında, geminin bütün gizemlerini keşfetmenize yardımcı olacak bir harita görürsünüz. Bunun yanısıra, her zaman sağlık seviyenizi görebileceğiniz bir durum çubuğu da vardır.
Ailment oyununda dinamik savaşların yer aldığı aksiyon dolu oyunlara dalarsınız. Rakiplerinizi yenmeye çalışırken yetenekleriniz teste tabi tutulur ve karakterinizi çevreleyen gizemleri çözersiniz.