PAYLAŞ

Angry Birds 2

Angry Birds 2
Angry Birds 2

Angry Birds 2 gameplay

İsminden de anlaşılacağı gibi Angry Birds 2 gameplay yani oynanış. Herkesin hayatında en az bir kere oynamıştır Angry Birds oyununu ve sevmeyen kişi sayısı oldukça azdır diye umuyoruz. Komik diyaloglar birbirinden farklı kuşlar ile yıllardır bizlere güzel anlar yaşatan Angry Birds oyunu, sonunda serinin devamını sağlamak için Angry Birds 2 yi çıkardı. Kısa zamanda indirmek listelerin de üst sıralara yerleşen ve kolay kolay da alt sıralara düşecek gibi gözükmeyen Angry Birds 2 bizim de keyifle oynadığımız nadir oyunlar arasındadır. Oyun genel olarak fizik alt yapısı olan bir oyun. Sapanı gerip kuşu nereye atacağınız çok önemli. O yüzden sapanı bırakmadan önce biraz düşünmekte fayda vardır her zaman. Sapanı bıraktığınız da kuş bir anda ileriye doğru havada hareket ederek atmak istediğiniz noktaya çarpacak ve attığınız yer yıkılmaya başlayacak. Tabi ki sapanı gerip boşa atmıyoruz. Karşımızda ki domuzları yok etmemiz gerek. Onun için iyi hesaplamalı ve bir yada birden fazla domuzu tek kuş ile yok etmeye çalışmalıyız. Bu şekil de tek kuş ile yok ettiğimiz tur daha fazla puan elde edebiliriz. Git gide zorlaşan bölümler, bölüm atladıkça yeni gelen kuşlar ve gelen kuşların özel yetenekleri ile devası bir eğlence oyunu sizleri bekliyor.

Angry Birds 2 Birds

Angry Birds 2-birds
Angry Birds 2-birds

Angry Birds 2 birds yani oyunda ki kuşlar. Oyunda orijinal olarak yaklaşık 15 farklı kuş türü vardır. Bunlardan sıkça rastlayacaklarımız ise;
Küçük kırmızı kuş(Red): Angry Birds’de en sık karşınıza çıkacak kuş, hiçbir özelliği yoktur.
Sarı kuş (Chuck): Sapanla fırlattıktan sonra sonra havada dokunduğunuz taktirde hızlanan kuştur. Tahtaları parçalamada usta buz veya betonları kırmakta zorlanır.
Küçük mavi kuş (Blues): Fırlattıktan sonra dokunulduğunda 3’e bölünür. Buz blok kırma konusunda başarılıdır.
Siyah kuş (Bomb): Havadayken dokunduğunuzda patlayan kuştur. Eğer dokunmazsanız çarptıktan 2 saniye sonra patlar.
Büyük gagalı yeşil kuş (Boomerang Bird): Adından da anlaşılacağı gibi bumerang özelliği vardır. Havadayken dokunduğunuzda geri döner.
Büyük kırmızı kuş (Terence): Şişman büyük bir kuştur. Dokunduğunuzda hiçbirşey yapmaz ancak çok ağır olduğu için herşeyi parçalayabilir.
Kartal (Mighty Eagle): Tüm domuzları yokedebilir güçteki en iyi kuştur. 1 kez satın alınabilir.

Angry Birds 2 apk

Angry Birds 2-apk
Angry Birds 2-apk

Oyun ilk başta Angry Birds 2 apk olarak piyasaya sürüldü ve bir anda herkesin beğenisini topladı. Yıllar geçtikte yeni sürümleri ve modları da çıktı tabi ki ama insanlar ilk oynadığı oyunu daha beğendiklerini dile getirdikten sonra yapımcı firma, oyunu aynı bırakarak sadece grafikler de yenileme getirmeye başladı. Yıllar geçtikten sonra artık insanların oyuna olan bağı azalmaya başlayınca firma bir üst modelini piyasaya sürdü ve ilki kadar olmasa da ona yakın bir indirme sayısına ulaştı. 7’den 70’e bir çok oyuncusu olan Angry Birds 2 neredeyse her hafta gelen düzenli güncellemeler ile oyunu yeniliyor ve daha oynanılabilir bir oyun oluşturmaya çalışıyor. Son çıkan Angry Birds 2 oyunu toplam da 200 bölümden oluşuyor ve son bölüme kadar gelebilen daha çıkmadı. Bildiğiniz üzere oyunu ilk bitiren kişiye yapımcı firma tarafından istediği bir kuşun orijinal oyuncağı ve istediği bir oyununun orijinal versiyonu hediye ediliyor. Kısa zamanda bitirenlerin olduğunu duyacağımıza eminiz. Sizde eğer oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Angry Birds 2 hack

Angry Birds 2 hack yani hile. Oyunda yıllardır hile yapmaya çalışan oyuncular olduğu zaten biliniyor ve firmada bunu bildiği için her hafta düzenli olarak oyuna güncelleme getiriyor ve hile kullanan oyuncular oyundan uzaklaştırılıyor yada kazandıklarına el koyuluyor. Bu vaziyette olunca hile yapan oyuncular da ya vazgeçiyor yada kaldığı yerden devam ediyor ve her hafta aynı olayla karşılaşıyor. Unutmayın eğer bir oyunda oyuncu ‘ güncellemeden sonra kazandığım her şey gitti’ diye yakınıyorsa eğer o oyuncu hile yapan bir oyuncudur ve güncelleme bittikten sonra yapımcı firma kazandıklarına el koymuştur. Genelde bu tür oyuncuları yapımcılar oyundan banlamaz yani uzaklaştırmazlar. Daha da oynaması için teşvik ederler hatta. Çünkü ne kadar çok oynarsa oyun o kadar kazanır. Bu zamana kadar bir çok hile çıktı piyasaya. Bilardoda olduğu gibi şerit çıkıyordu kuşun önünde ve istediğiniz yere atıyordunuz yada kuşu atar atmaz sağa sola çarparak her şeyi yıkıyordu vs. gibi bir çok hile bulunmaktaydı piyasa da ama şuan hiç birine rastlanmıyor diyebiliriz.

Angry Birds 2 android

Angry Birds 2 android cihazlara oyun çıktıktan çok çok sonra getirildi. Hatta ilk olarak oyun konsollarına gelen oyun, çıktıktan bir kaç sene sonra anca bilgisayara getirildi. Oyunun ilk çıktığı zamanda konsollar ile oynandığın da oyuncular çok zorlandığını dile getirmişlerdi. Yıllar sonra bilgisayar oyunu gelince bir çok oyunu bırakan oyuncu geri dönmüştü. Bilgisayara geldikten sonra androide gelmesi epey bir zaman aldı. Çünkü herkes bilgisayar başında rahat rahat oynayabiliyordu ve kimse android oyunu olsun diye bir öneri de bulunmamıştı. Ama yapımcı firma adeta kumar oynayarak oyunu android için de tasarladı ve piyasaya sürdü. Oyuncular ilk başta pek sıcak bakmasalar da zaman geçtikçe android oyunda oyuncular tarafından çok sevildi. İşten eve dönerken, okulda, evde ve bir çok farklı yerde oturduğu yerden rahat rahat Angry Birds oyununu oynayan oyuncular bu işten oldukça memnundu ve yapımcı firma da androide biraz daha fazla şans vermeyi seçti. Oyun o zamanlar bugüne kadar olağan üstü satış rakamları elde etti ve piyasa da ki bir çok oyuna da öncülük etti.

Angry Birds 2 steam

Angry Birds 2 steam üzerinden de satışa sunulan farklı bir modu vardır. Steam üzerinden satışa sunulan ve fiyatı 10tl olan oyun yıl başının gelmesi ile beraber fiyatın da yarı yarıya bir indirim de öngörülebilir. Steam üzerinden satılan oyunda normal android ve konsol oyununun yanı sıra farklı bir çok bölüm ve mod bulunmaktadır ve bu yüzden ücretli olarak satışa sürülmüştür. Şuan Steam satış verilerine bakacak olursak ücretli olmasına rağmen indirme sıralamasın da üst sıralarda bulunan oyun bir çok popiler oyunun da önünde bulunmaktadır. Eğer sizde konsol yada android oyunun da sıkıldıysanız ve farklı bir modda oynamak istiyorsanız indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar. Bildiğiniz üzere oyunu ilk bitiren kişiye yapımcı firma tarafından istediği bir kuşun orijinal oyuncağı ve istediği bir oyununun orijinal versiyonu hediye ediliyor. Kısa zamanda bitirenlerin olduğunu duyacağımıza eminiz. Sizde eğer oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Angry Birds 2 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • OS: XP SP2
  • Processor: 1 GHz
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: OpenGL 1.3 compatible
  • Hard Drive: 54 MB HD space
  • Sound: required

 

Oyunu indirmek için tıklayınız

 

 

Sıradaki oyun için tıklayınız

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayınız

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK