PAYLAŞ

Angry Gray Run Running Game, sınırsız para hileli eğlenceli koşuş oyunlarını severler için verilen görevleri yerine getirerek altınları toplayın ve seviyeler atlayın.

zwj2y4g

Oyundan bahsetmek gerekirse, karakterimiz yaşlı babanne Gran. Yaşına oranla oldukça hızlı koşan karakterimizle, zorlu engelleri aşarak para ve puan toplamaya çalışıyoruz.Grafikleri açısından 3D olan oyun da birbirinden farklı karakterlerin yanı sıra farklı bölgelerde mevcuttur. Oyunda ki amaç seçtiğimiz karakter ile arkamızda ki yaratıklara yakalanmadan ileriye doğru koşmaktır

screen480x480

Oyunun girişinden anladığım kadarıyla bir hastahaneden kaçıyorsunuz ve sokak aralarında delicesine koşuyorsunuz. Nineyi kontrol edebilmek için telefonu sola ya da sola doğru hareket ettiriyorsunuz. Yol bitimlerinde ise ekranda sola ve sağa kaydırma yapıyorsunuz. Engelleri aşabilmek için ise aşağı ve yukarı yapmanız gerekmekte. Eğer nineden sıkılıyorsanız oyundaki paranız ile nineyi daha güzel bir hale getirebiliyorsunuz. Nineyi beğenmezseniz başka karakterlerde satın alabiliyorsunuz.

angry-2bgran1

Angry Gran Run Running Game v1.45 MOD APK İNDİR – 32MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK