Home / Android Oyunlar / Apk Oyun ve Uygulamalar Nasıl Kurulur

Apk Oyun ve Uygulamalar Nasıl Kurulur

Apk Oyun ve Uygulamalar Nasıl Kurulur

Apk dosyaları sadece android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılır. Bu yüzden sadece Google Play‘de yer alan uygulama veya oyunları kullanabilirsiniz. Kurulumu ise eğer marketten indiriyorsanız otomatik olarak gerçekleşir, ama sitemiz gibi hileli veya normal paylaşımlar yapan sitelerden indirirken şu şekilde indirmeniz gerekir;

Linkten dosyayı indirirsiniz,

Daha sonra indirdiğiniz dosyayı telefonunuza veya tabletinize atabilmek için PC’nize bağlayın. Attığınız yeri unutmayın sakın bulamazsınız yoksa dosyayı. Dosyayı attıktan sonra PC ile işimiz kalmayacak. Daha sonrasında ise cihazınızın “Dosya Yöneticisi” kısmına girip dosyanızı attığınız yeri buluyorsunuz. Uygulama eğer .apk uzantısındaysa direk çalıştırıyorsunuz ama değilse örneğin .zip ise o zaman extract etme uygulamalarından birisini indiriyorsunuz. Onunla dosyanızı çıkartıp çalıştırıyorsunuz. Zaten kendisi otomatik olarak kurulum sağlayacaktır.

Apk Nasıl Kurulur sorunuza yanıt bulduğunuzu umuyoruz. Karşılaşacağınız sorunda konu altından yorum yapabilirsiniz, seve seve yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About Admin

Check Also

Kill Shot Bravo Hileli apk

Kill Shot Bravo Hileli APK indir

Kill Shot Bravo Hileli APK indir Kill Shot Bravo FPS türünde bir keskin nişancılık oyunudur. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Emek Hırsızlığına Hayır!