Apple Knight oyununun android hileli apk indirip Apple Knight hileli mod ile oynayabilirsiniz. Apple Knight Hile indir

Apple Knight Nasıl Hile Yapılır

2D aksiyon oyunu Apple Knight’da uzun ve heyecan verici bir yolculuğa başlayın ve her çeşit düşman ve kötü yaratıklara karşı savaşın. Bu platformcu, Super Nintendo ve Mega Drive gibi oyunları andıran muhteşem piksel stiline sahiptir.
Basit bir şekilde uygulamayı açın ve oyunun her bir seviyesinde çıkışı ararken güzel manzaralarda kılıcınızı sallamaya başlayın. Apple Knight’ın her bir sahnesinde etrafa saçılmış altın paralar ve hazine sandıkları vardır; fakat bunları ele geçirmek kolay değildir: her bir köşede gizlenmiş düşmanlar bulunur. Neyse ki, toplayıp silah gibi kullanabileceğiniz elmalar vardır ve bunun yanı sıra oyunda ilerlerken kilitlerini açabileceğiniz yetenekler ve yeni silahlar da bulunur.
Apple Knight’ın kontrolleri dokunmatik ekranlarda muhteşem bir şekilde çalışır ve arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek mevcuttur. Ve, her bir seviyede yetenekli bir şekilde zıplayıp saldırırken Apple Knight’ı oynamak sizi sanki klasik oyunların zamanına doğru geçmişe bir yolculuğa çıkarır. Apple Knight ayrıca doğru kontrollere de sahiptir, bu nedenle yolunuzda ilerlerken hata yapsanız bile bu hatalar oyundan kaynaklanmaz.
Kısaca, Apple Knight muhteşem bir oyundur; fakat güzel bir şekilde dizayn edilmiş grafikleri onun göze çarpmasını sağlar. Bunların da ötesinde, oyun sürekli güncellenir ve tekrar tekrar oynanabilir: her bir seviyede sadece toplanması gereken nesneler değil ayrıca keşfedilmeyi bekleyen sırlar vardır.