PAYLAŞ

Telefon, günümüzün en önemli iletişim aracı. Özellikle ailelerimiz ve arkadaşlarımız ile sık sık görüşmek için kullandığımız telefonlar, tüm kişilerin aramasına açık olduğu için zaman zaman tanımadığımız kişiler tarafından da aranabiliyoruz. Bu kişilere telefonumuz ile dönmeden önce, “Kim aradı acaba” duygusuna kapılıyoruz. Bu kişileri bulabilmek için illa ki programlar indirerek cihazınızı boşu boşuna doldurmaya gerek yok. Aşağıdaki yöntemlerle bu kişileri programsız olarak tespit edebileeksiniz.

Arayan Numaranın Kim Olduğunu Bulma yöntemi ile birlikte Whatsapp kullanmayan yoktur. Biz de ilk yöntem olarak Whatsapp üzerinden bizi arayanı bulacağız. Öncelikle bizi arayan kişiyi rehberimize kaydediyoruz. Rehberimize kaydettikten sonra otomatik olarak Whatsapp ekranımıza da bu kişi düşüyor. Bu kişi, Whatsapp ekranımıza düştükten sonra profiline giriş yaparak profil fotoğrafını ve durumunu kontrol ediyoruz. Bu kişinin profil fotoğrafına göre kim olduğunu bulabilirsiniz. Eğer ki bu yöntem sizin için yeterli değilse diğer yöntemimizi de okumaya başlayabilirsiniz.

Android için mevcut olan en iyi arayanı bulma, casus programı CIA. Birçok kişi tarafından kullanılan bu program, ortalama 8-13 MB’lık bir boyuta sahip. Bu programı kurduktan sonra, kime ait olduğunu bulmak istediğiniz numarayı, kutucuğa yazıyorsunuz. Yazdıktan sonra “Ara” butonuna basarak programın araştırmasını tamamlamasını bekliyoruz. Program, arama işlemini tamamladıktan sonra size sonuçlarını sunacaktır. Tabii ki de bu programı %100 çalışır diye bir garantimiz yok ancak %90’lık bir Türk kitlesinin numarasını doğru bir şekilde bulmakta. Bu programı Google Play’den indirebilirsiniz.

Ayrıca bu program Turkcell, Avea, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinde çalışmaktadır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK