Archer Hero 3D oyununun android hileli apk indirip Archer Hero 3D hileli mod ile oynayabilirsiniz. Archer Hero 3D Hile indir

Archer Hero 3D Nasıl Hile Yapılır

Archer Hero 3D, ok ve yayla yolunuza çıkan düşmanları öldürmekle görevlendirildiğiniz sıradan bir oyundur. Ancak tüm düşmanlarınızı vurmak ve hedefinize ulaşmak istiyorsanız hızlı bir şekilde nişan almalısınız.
Archer Hero 3D’deki grafikler VOODOO oyunları için tipiktir. Temel olarak, her senaryoyu 3B olarak göreceksiniz. Nişan almak için ekrana dokunun, ardından yere düşene kadar düşmanlarınıza ateş edin.
Akılda tutulması gereken bir diğer şey de, seviyeleri geçtikçe hedefinize ulaşmanın zorlaşacağıdır. Oynarken, yol boyunca yenilecek daha fazla düşmanla seviyeler daha zor hale gelir. Bu, önünüzdeki engellerden hızlı bir şekilde kaçınmanız gerektiği anlamına gelir.
Archer Hero 3D, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabileceğiniz heyecan verici oyunlar sağlayan eğlenceli bir oyuna sahiptir. Hedefinize ulaşmak için birinci şahıs olarak okları vurun, düşmanın peşinden düşmana vurun.