Area F2 oyununun android hileli apk indirip Area F2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Area F2 Hile indir

Area F2 Nasıl Hile Yapılır

Area F2, çığır açan ve efsanevi ‘Rainbow Six Siege’ oyununu temel alan birinci şahıs bir aksiyon oyunudur. Yine, terörist karşıtı bir komando gizliliği ifşa edilmiş bir alanda tehlikeli yerleri belirleme ve bu alanları temizlemek amacıyla siper alma görevindedir. Her bir takım gerçek insan oyuncular tarafından kontrol edilen askerlerden oluşur.
Area F2 oyununda kontroller bu türdeki diğer oyunlarla aynıdır: ekranın sol kısmında crosspad ve sağ kısmında ise aksiyon butonları bulunur. Bu kontrolleri, ördek yürüyüşü yapmak, emeklemek, casus droneları konuşlandırmak, uzaktan bombaları patlatmak ve çok daha fazlasını gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, ayarlar menüsünden bu kontrolleri hızlı dokunuşlarla kişiselleştirebilirsiniz.
Eşer ‘Rainbow Six Siege’ oyununu daha önce oynamışsanız, Area 2’yi kurmak son derece kolaydır. Oyunun ilk birkaç saniyesi boyunca terörist karşıtı memur, teröristler düşmanlarının üzerinden geçmeleri için tuzaklar kurarken bölgeyi drone ile kontrol eder. Oradan, terörle mücadele filosu, terör bileşiğini devre dışı bırakarak – herhangi bir şekilde – hedeflerini tamamlama yoluna çıkar.
Area F2, Android için geliştirilen ‘Rainbow for Siege’ oyununa iyi bir alternatiftir. Ubisoft klasiğinden çok da uzak değildir. Ayrıca, olağanüstü mobil görseller, özel olarak mobil dokunmatik ekran için tasarlanmış oyun çok sayıda kilitlenebilir dış görünüm ve denetleyiciye sahiptir.