PAYLAŞ

Artık Herkes İnternete Bedava Girebilecek

bedava internet
İnternet kullanım oranı her geçen gün daha da artmakta. Gününü internet kullanmadan geçiren insan sayısının oldukça az olduğu bu dönemde, internet ucuzlamaya da başlamış durumda. Telefon kullanımının artmasıyla günlük hayatımıza giren, avea, vodafone, turkcell gibi çeşitli hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar kullanıcılarına özel paketler, tarifeler ya da kampanyalar düzenlemektedir. Dönem dönem değişen bu fırsatlar içerisinde internet kullanımı, sms kullanımı ya da dakika kullanımı ile ilgili çeşitli avantajlar yer almaktadır.

Ancak, günümüz teknolojisinde insanların en çok ihtiyaç duyduğu internet kullanımı ile ilgili sağlanan avantajlardır. Akıllı telefonlarının kullanımının yaygınlaşması sonucunda, internet erişimi de kolay ve hızlı hale gelmiştir. Her yaştan ve her gelir düzeyinden insanın internet erişimi telefonlar sayesinde mümkün olmaktadır.

Akıllı Telefonlarınızı Kullanarak İnternet Bağlantısı Sağlayabilirsiniz

Akıllı telefonlar aracılığıyla internete bağlanarak istediğiniz sitelerde dolaşabilir, sevdiklerinizle internet üzerinden görüntülü ya da normal konuşma yapabilir, çok sayıda sosyal medya hesabınıza erişim sağlayarak istediğiniz güncelleştirmeleri yapabilir, farklı sitelerden kapınıza kadar ulaşacak eşyaları satın alabilirsiniz. Kısacası, internet üzerinden aklınıza gelen her şeyi yapabilirsiniz. İnternet bağlantısı sağlamanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunlardan akla ilk gelen yol ise eter net bağlantısıyla masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan modeme kabloyla bağlantı kurmanızla elde edilen klasik bağlanma yoludur. Bu günlerde, tabletlerin ve akıllı telefonların kullanımının artmasıyla bu yöntemin sıklıkla kullanıldığı söylenemez.

Kablosuz bağlantı olarak da bilinen wifi erişimi ise, modemden daha uzak yerlerde de internete erişebilmenize imkan vermektedir. Kablosuz bağlantı günümüzde daha sık kullanılmaktadır. Kablosuz bağlantı teknolojisinin ilerlemesi sayesinde, akıllı telefonlar aracılığıyla ağ bağlantısı olan herhangi bir yerden internete girebilmeniz mümkündür. İster kablosuz bağlantısı bulunan bir kafede, isterseniz uzun yolculuklar sırasında bazı otorbüslerde akıllı telefonunuzu kullanarak internete girebilirsiniz. Dilerseniz, avea turkcell ve vodafone gibi mobil hizmet sağlayan kurumların kullanıcılarına özel olarak sunduğu çeşitli tarifeler ve paketlerden bir tanesini satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız paket, tarife ya da kampanyalarda internet kullanımı bulunuyorsa, buradan da internet erişimi sağlamanız mümkün. Ancak, uzmanlar bu tür internet kullanımları konusunda tüketicileri uyarıyor. Paketlerden harcanan internetin miktarı tüketiciye az gibi görünebilir. Ancak, hesap kesim dönemi geldiğinde ve faturanızın miktarını gördüğünüzde internet kullanımınızın fazla olduğunu görebilirsiniz. Faturanızı aldığınızda şaşırmamanız için internet kullanımınızı belirli bir düzeyde tutmaya dikkat etmelisiniz. Herkesin kullandığı bir teknoloji olsa da, internetin ucuzlaması söz konusu değil. Bu yüzden, olabildiğinde tasarruflu ve özenli olmanız gerekiyor.

Aksi halde, fazla kullanım ücreti faturanıza yansıyacaktır. Faturanız geldiğinde büyük bir şaşkınlık yaşamamak için bu yazıyı okumadan önce, hattınızın bağlı bulunduğu kurum tarafından size sağlanan tarife ve paketlerden satın almamalısınız. En çok bilinen ve kullanılan bu iki yöntem dışında internete erişebilmenizin bir yolu daha buluyor. İlk iki yönteme oranla daha karmaşık olan bu yolu bir kez denediğinizde, çok da zor bir işlem olmadığını fark edeceksiniz.

İnternete Girmek İçin Eski Usul Yöntemlerden Vazgeçin

Kablosuz ve kablolu şekilde internet bağlantısı sağlamak eski usul yöntemler arasında kalmaktan kurtulabilmiş değildir. Bunlara ek olarak bulunan yöntem sayesinde, internete bağlanabilmek için daha fazla para ödemenize gerek yok. Hemen her sene çeşitli online platformlarda, bedava internete girebileceğinize dair çeşitli yazılar ve videolar görmeniz mümkündür. Ancak, bu yazı sayesinde, internet için para harcamanız gerekmeyecek. Sanal ortamlarda yazılan bilgiler arasında en güvenilir ve en doğru olan bilgiyi aramak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bu yazı sayesinde aradığınız bilgilerin hepsine ulaşmanız ve kafanızdaki soru işaretlerini gidermeniz mümkün olacaktır.

Farklı ortamlardan tutarsız ve yanlış bilgi edinerek bu bilgileri uygulamak isteyen kişilerin online sitelerde paylaştıkları tecrübelere de kulak vermelisiniz. İnternete bedava girebilme isteğiyle, çeşitli forum ya da sitelerde gördükleri yöntemleri deneyen kişilerin bazıları internetin bedava olduğu düşüncesiyle, sürekli internete bağlanmışlardır. Bu bağlantıların hepsinin ücretlendirildiğini ise, faturaları geldiğinde öğrenmişlerdir. Uyguladıkları yöntemin başarısız olmasının sebebi ise, yanlış bilgiler yer alan platformlara güvenmeleri olmuştur. Tamamen doğru bilgiler içeren bu yazı sayesinde dilediğiniz kadar internet kullanabilirsiniz. Üstelik internete erişim sağlayabilmek için kablosuz bağlantı imkanı sağlayan, internet bağlantısı bulunan bir yer aramanız da gerekmeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken değiştirmeniz gereken ayarları dikkatli bir şekilde değiştirmek olacaktır. Sizlere sunacağımız internet keyfinizi sınırsız şekilde sürdürmenizi sağlayacak yöntem sayesinde, istediğiniz kişiye istediğiniz anda ulaşabileceksiniz.

Akıllı Telefonunuzdan Online Oyunlar Oynamak Ya da Dizi İzlemekten Artık Korkmayın

İnternet paketinin çok harcanmasına neden olan online oyun oynamak ya da dizi izlemek sizin için korkulacak bir şey olmaktan çıkacak. Bedava bağlanabileceğiniz internet sayesinde, istediğiniz kadar online oyun oynayabilir, dilediğiniz sayıda yerli ya da yabancı dizi veya film izleyebilirsiniz. Normal şartlar altında, sizin hattınıza tanımlı olan tarife veya paketlerde bulunan internet, bu tür etkinlikleri nadiren ve az süre boyunca yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Örneğin, sevdiğiniz bir dizinin birkaç bölümünü izlemeniz ya da online oyunu bir kez oynamanız mümkün olacaktır. Satın alınan tarifedeki internet miktarına bağlı olarak bu süreler değişebilir ancak yine de bedava internet bağlantınız olması durumunda çok daha rahat olacağınız kesindir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz diziyi izlemek ya da istediğiniz oyunu oynamak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Bu Yöntem Nasıl Bulunuyor?

Dünya üzerinde, çok sayıda kişi bilgisayar bilgilerini ve teknik becerilerini kullanarak bedava internete ulaşmanın bir yolunu aramaktadır. Hemen her dönem farklı proxy ve APN ayarlarıyla kısa süreliğine bedava internete erişilebilmesi mümkün olmaktadır. Yöntemin uygulanması, çeşitli teknik detaylar bir kenara bırakılırsa, matematik bilgisi ve deneme yanılma yöntemlerine dayanıyor. Bu nedenle, bu yöntemleri geliştiren uzmanlar, zamanlarının büyük kısmında internet erişiminin sınırsız ve bedava hale gelmesi için çalışıyorlar.

Daha sonra, test ettikleri ve onayladıkları yöntemleri başka insanların da yararlanabilmesi amacıyla bütün dünyayla paylaşıyorlar. Oldukça kullanışlı ve pratik bir çözüm olan bedava internet kullanımı gün geçtikçe uygulanması bakımından yaygınlaşan bir yöntem. Ancak, risk almamak isteyenler bakımından bir uyarıda bulunulması gerekiyor. Faturalı hat sahiplerinin bu yöntemi denemesi ve internetin bedava olmaması söz konusu olabilir. Tüm ayarların doğru şekilde yapılmış olmasına rağmen bu yöntemin çalışmama sebeplerinden biri de kullandığınız hatla ya da telefonla ilgilidir. Operatörünüz ya da telefonunuz, girilen ayarlardaki şekliyle internet erişimini engelliyor olabilir. Bu risk dışında ise, pek çok insanın hayallerine kavuşacağını söylemek çok yanlış olmayacaktır.

Hattınız Ne Olursa Olsun Bu Yöntemi Uygulayabilirsiniz

Bedava-vpn-internet
Sizlere sunduğumuz Çalışan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom VPN Config 2016 – 2017 sayesinde, hattınızın türü önemli değil. Hangi hattı kullanıyor olursanız olun, akıllı telefonunuzdan hiçbir ücret ödemeden bedava internete girebilmeniz mümkün olacaktır. Hattınızın türüne ve telefonunuzun modeline göre değişebilecek olan ayarları doğru şekilde yaptığınızda, bedava internetinizi kullanmaya hazır olacaksınız. Bedava olarak internete girebilmek için, öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmından mobil seçeneklere girmeniz gerekiyor. Daha sonra proxy ve APN ayarlarını her hat ve telefon türüne göre değişecek şekilde girmeniz gerekiyor. Böylece, ayarlarınızı tamamen değiştirmiş olacaksınız.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK