PAYLAŞ

GAMELOFT firmasının mobil oyun sektörüne kattığı her kesim tarafından beğenilen harika bir araba yarışı oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yarış parkurunda rakipleriniz ile kapışarak bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır.

1

Oyuna yeni arabalar ve yeni pistler eklenmiştir. Virajlarda genellikle kaydırarak dönüş yapabileceğiniz muhteşem yüksek hızlı otomobiller sizlerle. Gameloft tarafından geliştirilen müthiş bir araba yarışı oyunudur

Viraj dönüşleri ve çılgın 360 derecelik atlayışlar yapmaya hazır mısınız? Yarışırken akrobatik hareketler ve havada manevralar yapmaya başlayın.Sizler için yaptığımız mega hileli apk dosyasını ücretsiz olarak indirin ve sonrasında oyunun tadını çıkarın.

2

Oyunda bir çok araç ve seçenek bulunuyor. Kontrol sistemi oldukça gelişmiş seviyede. Hareket sensörü çok iyi optimize edilmiş, araç kontrolünü rahatlıkla sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyun içi yarışlarda yer alan özel itemler ve yerler sayesinde hem extra puan kazanabiliyorsunuz hemde nitro gibi özel güçlerle yarışta üstünlük sağlayabiliyorsunuz.Grafikler 3D’dir.Ayrıca Google Play Store’de 6.500.000 defa indirilmiştir.

3

Androidin en iyi araba yarışı oyununu sınırsız oynamak için fırsatı kaçırmayın! İyi eğlenceler

4

Oyun Adı: Asphalt 8: Airborne
Oyun Türü: Spor, Yarış
Dil: İngilizce
Boyut: 41,19 MB
Geliştirici Firma: Gameloft
Dosya Türü: .apk

Asphalt 8 Airborne v2.7.1a MOD APK İNDİR – 40MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK