PAYLAŞ

Asphalt Xtreme , Android Asphalt’ın yeni bir serisi olan bu yarış oyununda zorlu arazilerde Asphalt 4×4 araçları kullanacak ve engelleri aşarak harika bir yarışa ortak olacaksınız.Dünyaca ünlü asphalt serisinin yeni oyunu 35 farklı araç 7 arazi aracı ve harika yol deneyimi ön kayıt yapılan oyunu hileli indirin.

asphalt-xtreme-1_640x360

 

 

Asphalt‘ın yeni oyunu olan Xtreme‘de nefes kesen yarışlara katılacaksınız. 7 arazi aracı ve 35 canavar makine ile Xtreme dolu yarışlarda Kum tepeciklerini aşacak, kanyonlardan geçicek ve çamurda drift yaparak diğer oyunculara tozunuzu yutturarak geçiceksiniz.

image

 

Eşsiz grafikleri ile 5 farklı oyun modu bulunan Asphalt Xtreme‘de bir çok etkinliklerde boy göstereceksiniz. Seçeceğiniz bir birinden mükemmel araçlar ile yarışları kazanarak paralar kazanacak ve kazandığınız paralar ile ister daha iyi bir araç alacak, ister kullandığınız aracınızı kendinize göre özelleştirerek daha hızlı olmasını sağlayacaksınız. Sizlere gerçekçi bir yarış atmosferi sunan oyunu aşağıdaki linklerden Para Hileli olarak paylaşıyoruz.

 

indir-1

maxresdefault

Asphalt Xtreme v1.0.3a FULL APK İNDİR – 32MB

Asphalt Xtreme v1.0.3a SD DATA İNDİR – 940MB

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK