PAYLAŞ

Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2017

VPN sizden uzakta olan bir bilgisayara bağlantı gerçekleştirerek sizin internette yapmak istediğiniz istekleri kendisi yapar ve bilgileri de anlık bir şekilde alarak size gönderir. Yani örnek verecek olursak Amerika’da bulunan bir VPN bilgisayarına bağlanarak ücretsiz ve hızlı bir şekilde internet bağlantısı yapabilirsiniz. Bizde bu yöntemler sizlere Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2017 sunuyoruz.

OpenVPN programı da açık kaynaklı kodlanmış olan VPN yazılımı olmaktadır. OpenVPN programının VPN kullanıcı adı ve şifreleri belirli aralıklar ile değişmektedir. Fakat bu sorunu ortadan kaldırmak için vpnbook.com/freevpn sitesine girerek buradan hızlı bir şekilde VPN şifresi alabilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen bu sitede günlük ve haftalık şekilde şifreler yenilenir. Bu şifreleri tek tek deneyebilir ve en hızlısının hangisi olduğuna kararınızı verdikten sonra sınırsız ve bedava interneti dilediğinizce kullanabilirsiniz.

OpenVPN programı her operatörde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani Avea, Turkcell ve Vodafone’de kullanabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra Pttcell, Bimcell gibi diğer alt operatörlerde de kullanabilirsiniz. OpenVPN programın kurulumuna geçelim.

Kuruluma geçmeden önce telefonunuzu modem şeklinde kullanamayacağınızı belirtelim. Yani buradaki interneti dağıtamıyor sadece kendiniz kullanabiliyorsunuz. Öncelikle Google Play Store’a OpenVPN Connect yazarak bu programı telefonunuza indirin, kurulumunu gerçekleştirin. Sonrasında ise size ait olan VPN dosyanızı eğer ki size ait olan bir VPN dosyanız yoksa internette onlarca VPN dosyası yer almaktadır. Bu dosyalardan bir tanesini seçerek SD kartınıza atın. Bedava internet için bu adımları takip etmeniz gerekmektedir.

OpenVPN Nasıl Kullanılır

Bu işlemden sonra ise yükleyip kurmuş olduğunuz OpenVPN Connect uygulamasını açın.

Menü tuşuna bastığınızda karşınıza bu şekilde bir ekran gelecek. 3. Sırada yer alan Import seçeneğini seçerek işleme devam edelim. bedava internet

Import seçeneğine tıklayınca karşınıza böyle bir ekran gelecek. Burada da aynı şekilde 3. Satıra yanı Import Profile from SD card seçeneğine tıklayıp devam edelim.

Üstte belirttiğimiz işlemi yaptıktan sonra karşınıza bu şekilde bir dosya yöneticisi çıkacak. Buradan da öncesinde SD kartınıza atmış olduğunuz VPN dosyanızı bulun. Sonrasında üzerine tıklayarak select seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçin.

VPN dosyasını seçtikten sonra karşınıza bu tarzda bir ekran gelecek. Username yazan yere kullanıcı adını, alttaki alana da şifreyi yazacaksınız. Kullanıcı adı ve şifreyi ise yazımızın üstünde belirtmiş olduğumuz adresten kolay bir şekilde alabilirsiniz. Adreste yer alan şifreler günlük ve haftalık olarak güncellendiğinden dolayı sizin için en hızlı VPN şifrelerini orada bulabilirsiniz.

Kullanıcı adı ile şifreyi girdikten sonra Connect butonuna tıklayın. Sonrasında bir müddet bekleyeceksiniz. Bu bekleme VPN dosyasının size karşılık verme süresine göre değişkenlik gösterebilir. Bütün bu işlemlerden sonra beklemeyi de yapınca karşınıza yeşil bir tik işareti çıkacak ve ekranda Connected yazısı yer alacak. Bu şekilde interneti bedava ve sınırsız bir şekilde kullanacaksınız. Fakat bu işlemleri yaparken telefonunuzun rootlu olmasına ve hattınızda TL olmamasına dikkat edin. openvpn bedava internet

İndirme Linkleri

OpenVPN 2017 indir

OpenVPN alternatif dosyası

*Yapılan tüm işlemlerden oluşabilecek sorunlar kullanıcıya aittir. Biz sadece araştırıp bilgi paylaşımı yapmaktayız.

 

Türk Telekom bedava internet 2017

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK