Badlanders oyununun android hileli apk indirip Badlanders hileli mod ile oynayabilirsiniz. Badlanders Hile indir

Badlanders Nasıl Hile Yapılır

Badlanders, muazzam bir savaş alanında özel bir ajanın hareketlerini kontrol ettiğiniz üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Teknolojik ve sosyal çatışmalar sonucunda bu evrende bir savaş çıktı. Göreviniz, düşmanlarınıza saldırırken haritanın her bölgesinden kaçmak ve daha gelişmiş bir cephanelik oluşturmaktır.
Badlanders’daki 3B grafikler sizin her turda kendinizi tamamen kaptırmanıza yardımcı olur. Tüm ayarlar iyi tasarlanmış ve silahlar ve kaynaklar gerçekçi görünüyor. Karakterinizi kontrol etmek kolaydır; tek yapmanız gereken, herhangi bir yönde hareket etmek için sanal joystick’i kullanmaktır. Aslında, karakterinizin otomatik olarak ilerlemesi için yukarı kaydırabilirsiniz. Ekranın sağ tarafında, gerektiğinde düşmanları vurmanıza, zıplamanıza veya çömelmenize izin veren işlem düğmelerini bulacaksınız.
Arayüzün üst kısmından, savaş alanının şu anda bulunduğunuz bölümünü gözlemlemenizi sağlayan bir haritaya da erişebilirsiniz. Aynı şekilde, bu bölümde, tamamlamanız gereken belirli görevler veya her bölgeden kaçmak için kalan süre hakkında da bilgilendirileceksiniz. Badlanders oynarken akılda tutulması gereken bir diğer nokta da, oyunun her anına perspektifi adapte etmek için kamerayı her zaman hareket ettirebileceğinizdir.
Ana menüden, cephaneliğinizden silah ve diğer unsurları takas edebileceğiniz markete gidebilirsiniz. Nihayetinde ana hedefiniz, karakterinizi mümkün olan en iyi bileşenlerle donatmaktır. Her turda, yere dağılmış tüm ganimetleri toplayabileceğinizi veya rakiplerinizden alabildiğinizi alabileceğinizi unutmayın.
Badlanders, bu heyecan verici çatışmanın heyecanını hissetmenizi sağlayan inanılmaz derecede eğlenceli bir oyun. Haritanın etrafında tam hızda dolaşırken, yolunuzu geçmeye cesaret eden her düşmanı indirirken işaretli alanlardan kaçmaya çalışacaksınız.