BALLBALLS oyununun android hileli apk indirip BALLBALLS hileli mod ile oynayabilirsiniz. BALLBALLS Hile indir

BALLBALLS Nasıl Hile Yapılır

BALLBALLS, bir tür BT laboratuvarında ilerlerken, bir dizi yuvarlak güvenlik kamerasını (Portal 2’den Wheatley’e benzeyen) kontrol ettiğiniz sonsuz bir koşucu tarzı platformdur. Amacınız yolunuzdaki tüm engelleri atlatmak ve kendinizi yükseltmek için çip toplamaktır.
BALLBALLS’daki oyun yeterince basittir: oyun başladığında dünya ilerlemeye başlar ve onunla hareket edersiniz.Yavaş yavaş her türlü engel ortaya çıkar: duvarlar, sivri uçlu çipler, bombalar, sizin gibi diğer güvenlik kameraları, hareketli platformlar ve çok daha fazlası. Karşınıza çıkan her şey sizi öldürmek için orada, bu nedenle hareketlerinizde hızlı olmanız gerekiyor. Neyse ki yapmanız gereken tek şey ekrana dokunarak küresel kahramanınızı zıplatmaktır. Parmağınızı ne kadar uzun tutarsanız o kadar uzağa atlarsınız. Ayrıca havaya sıçrayabilirsiniz. Oyuna devam ederseniz, daha zor şeyler olacak, çünkü topların geri kalanı da yapılarını iyileştirmek için zamana sahip olacaktır.
BALLBALLS’daki grafikler oldukça basittir ama yine de ilginçtir. Bir neon ve siyah estetiğe sahiptir, basit olduğu kadar çekicidir de. Bu oyundaki ana fikir, daha sonra elektrikli topunuzu mükemmelleştirmek için kullanılabilecek bir çok çip toplarken, mümkün olduğunca öldürülmekten kurtulmak ve kendi rekorunuzu kırmaktır.