Battle Breakers oyununun android hileli apk indirip Battle Breakers hileli mod ile oynayabilirsiniz. Battle Breakers Hile indir

Battle Breakers Nasıl Hile Yapılır

Battle Breakers, dünyayı teknografik bir cam altında tutan, uzaydan gelen canavarlara karşı destansı bir savaşta bir grup kahramanı yönetmeniz gereken bir aksiyon oyunu. Hedefiniz: En iyi kahraman grubunu bir araya getirmek ve gezegenin kontrolünü geri almak.
Battle Breakers’daki dövüş sistemi şaşırtıcı bir şekilde orijinaldir. Kahraman grubunuz ekranın alt kısmında bulunur ve altında ne olduğunu görmek için üst kısımdaki camları kırmanız gerekir. Bazen hiçbir şey bulamazsınız … diğer zamanlarda tehlikeli canavarlar bulacaksınız. Bir canavar ortaya çıktığında, saldırmak için bir kahramana dokunmanız yeterli. Parmağınızı dokunmak yerine yukarı kaydırırsanız, özel bir saldırı gerçekleştirirsiniz.
Battle Breakers’da, seviye atlayıp yeni yetenekler kazanabileceğin düzinelerce farklı kahraman toplayabilirsin. Aslında, karakter becerilerini kişiselleştirebilir ve yıkıcı bir kahraman grubu oluşturmak için bunları birleştirebilirsiniz.
Battle Breakers, orijinal ve eğlenceli bir savaş sistemi sunan RPG ipuçlarıyla bir aksiyon oyunu. Oyun, hem olağanüstü grafiklerini hem de eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyun kurgusunu gördüğünüzde netleşen, harika Infinity Blade’in yaratıcıları Chair tarafından geliştirildi.