Battle Destruction oyununun android hileli apk indirip Battle Destruction hileli mod ile oynayabilirsiniz. Battle Destruction Hile indir

Battle Destruction Nasıl Hile Yapılır

Battle Destruction heyecan verici müsabakalarda oynayıp herkesten daha fazla hayatta kalmaya çalıştığınız diğer bir büyük savaş oyunudur. Bunu yapabilmek için etrafınıza dikkatle bakmalı ve size yardımcı olacak silahları ve diğer araçları bulmalısınız.
Battle Destruction oyunu 3D gafiklere sahiptir. Benzer oyunlardan farklı olarak oynamaya başlamak için bir uçaktan ya da helikopterden atlamazsınız; bunun yerine diğer oyuncular gibi bir sıcak hava balonu kullanırsınız.
Siz ve diğer 100 oyuncu yere ayak bastığında yaşamak ve diğerlerinden daha fazla hayatta kalmak için savaşmaya başlarsınız. Battle Destruction’ın oyun planı türüne özgü özellikler taşır. Tek yapmanız gereken sanal D-pad’e dokunmak ve zıplamak, nesneleri toplamak, ateş etmek ve göğüs göğüse mücadeleye girmek için aksiyon butonlarını kullanmaktır.
Battle Destruction alışılagelmiş bir büyük savaş oyunudur. Türüne yeni bir şey eklemez ama yine de hayatta kalan son kişi olmak için rakiplerinizi vurmak istiyorsanız yine de müthiş bir oyundur.