battle of tank hero oyununun android hileli apk indirip battle of tank hero hileli mod ile oynayabilirsiniz. battle of tank hero Hile indir

battle of tank hero Nasıl Hile Yapılır

Heyecan verici, son hızda ilerleyen yarış oyunlarını sever misiniz? Çok eğlenceli ve oldukça bağımlılık yaratan Battle of Tank Hero adlı Android oyununu çok seveceksiniz.
Battle of Tank Hero oyununda kalabalık bir otobanda yolunuza çıkan arabalardan kaçınarak ya da onları yok ederek ilerlersiniz. Fakat, bu imkansız demeden önce bir atış topu bulunan ve pratik olarak yok edilemez bir tankı kullandığınızı unutmayın. Oyun boyunca tankı kullanırken yolunuza çıkan füzeleri toplayın ve yolunuzdaki arabalara ateş etmek için kullanın.
Battle of Tank Hero’nun oyun planı basittir; tankı kullanmak, tankın yönünü değiştirmek ve füzeleri ateşlemek için basit el kol hareketleri kullanırsınız. Füzeler nadir bulunur ve tank çok hızlı giderken araçlardan kaçınabilmek için çok önemlidir; dikkatlice hedef alın ve birini bile boşa harcamayın.
Battle of Tank Hero, oynarken harika zaman geçireceğiniz hızlı bir oyundur. Emniyet kemerinizi bağlayın ve en yüksek skora ulaşın!