PAYLAŞ

Bedava internet

Turk Telekom  2017 – 2018

Turkcell  2017 – 2018

Vodafone 2017 – 2018

bedava internet turkcell 2017

Bedava internet Türk Telekom ekonomik paketleri ve kampanyaları 2017 yılında kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmakta. Dünya çapında internet ağının çok kullanılmasıyla birlikte, neredeyse hemen her işlemler bu ağ üzerinden yapılmaktadır. İnternet kullanımının artması ile operatörler üzerinden en uygun olan internet paketleri kullanıcılar tarafından aranmaktadır. İnternet keyfini sınırsız yaşamak için Türk Telekom’ un hediye internet paketleri ve bedava içerikleri ile hızlı ve 4.5G hızında sörf yaşamak mümkün.

Haftalık ve aylık olarak gönderilen bedava internet paket içerikleri ile internet kullanım sınırını aşmadan kolaylıkla ağlar üzerinde işlemler yapılabilir. 2017 yılında Türk Telekom’ un kullanıcılarına sunduğu internet, sms, konuşma paketleri ile iletişim sorunu yaşamadan uygun fiyatlarda ve gönderilen bedava kullanım paketleri ile müşteri memnuniyetini yakalamıştır.

Türk Telekom Bedava İnternet İçerikleri;

bedava internet paketleri

2017 yılına özel kampanya fırsatlarından yararlanılabilir. Mayıs ayından itibaren başlamış olan bu bedava internet fırsatları 2018 yılına kadar geçerliliğini sürdürecektir. 4.5G teknolojisine geçilmesiyle birlikte internet kullanımı her alanda daha çok yaygınlaşmıştır. Hızlı internet kullanımlarında yaşanan MB sorunu Türk Telekom ayrıcalığı ile çözüm bulacaktır. 4.5G uyumlu telefonları olan kullanıcılar için oluşturulmuş bu bedava paket kampanyalardan yararlanmak operatörünüzü, Türk Telekom’a taşıyarak desteklenmesi gerekmektedir. Ücretsiz internet kullanımları ve diğer ücretsiz paketleri ile paket aşımı yaşamadan, hem faturalı hem de faturasız hatlar için kolaylık sağlanmış olacaktır.

Türk Telekom’ un günlük, haftalık, aylık bedava internet kampanyalarından yararlanmak için;

bedava internet turk telekom

Örneğin; 2 günlük Türk Telekom bedava sınırsız internet ayrıcalığından faydalanmak için “HEDIYE 2 GUN” yazarak 5555’ e sms gönderilmesi ile gün içerisinde internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Günlük internet paketleri güncellenme fırsatı ile haftanın 2 günü ücretsiz olarak yararlanılmaktadır.

4.5G’ ye yavaş yavaş geçilmesi ile birlikte internet hızındaki artış ve internet kullanımın artışı için gerekli olan internet kotasının yüksek tutulduğu görülür. Türk Telekom bunun için 4.5G uyumlu bedava internet kampanyasını kullanıcılarına sunmuştur. Bunun için, “4.5G HAZIR” yazarak 5555’ e mesaj gönderimi gerçekleşir. Bu mesajın ardından 1 ay boyunca bedava kullanabileceğiniz 1GB’ lık internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom’ un diğer bedava internet kampanyalarından yararlanmak için abone olunması yeterli olacaktır. Operatör değişikliği ya da Türk Telekom uyumlu hatlara sahip olan kullanıcılar hoş geldin paketleri ile diğer ücretsiz sms ve konuşma paketlerinden de yararlanabilecek. 4.5G uyumlu telefonların herhangi bir bayiye gitmeden “4.5G SIM” yazarak 5555’ e mesaj gönderimi sağlandığında Türk Telekom’ un 4.5G hız internet kullanımının aboneliği başlamış olacaktır. Hat değişimlerinde ve Türk Telekom destekli hat alınması durumunda günlük olarak bedava kullanabileceğiniz 1024MB internet kullanım paketi gönderilecektir.

Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel 10gb Bedava İnternet Paketi

bedava internet turkcell selfy

Türk Telekom’ a hattını taşıyanlar ya da faturalı hat kullanımına geçildiğinde yararlanılacak sınırsız internet paket kampanyaları vardır. Bunun için; “GIGA” yazarak 5555’ e gönderilen mesaj ile 4.5G hızı ile 10GB internet avantajından yararlanmak mümkün. Faturalı hatlarda internet sınır aşımı yaşamadan 10GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Bu internet kullanımının herhangi bir süresi yoktur. Fatura hesap kesim tarihine kadar kullanılabilir. Ayrıca kullanılmayan internet, sms, dakika paketleri bir diğer aya aktarılmaktadır.

Türk Telekom’ un kullandığı eski adı Avea’dır. Avea kullanıcıları genel olarak bu hattı seçerek kampanyalardan daha kolay yararlanmaktadır. Türk Telekom sunduğu bu bedava kampanyaları sadece kişisel hatlar için değil iş yerleri ve şirketler içinde uygulamaktadır. Faturalı ya da faturasız taşınan her hat için yeni süper fırsatları ile 2017 yılında da hizmet vermeye devam edecektir.

Türk Telekom Bedava 10gb İnternet Paketi Kodu

bedava internet paketleri turkcell
Turk Telekom Bedava İnternet 2017 – 2018

Türk Telekom faturalı kullanıcıları için bedava 10GB’ lık internet kodu mevcuttur. Bu kod ile aylık olarak internet paketini güncellerken kota aşımı yaşanmaz. Bunun için; “HEDIYE 10 GB” yazarak 5555’ e gönderilmesi sonucu, faturalı hattınıza internet paketi tanımlanacaktır. Eğer bu kod gönderimi sonucunda sistem hatası ile karşılaşma durumunda ikinci bir seçenek daha denenebilir. Bunun için; “4.5G SIM” yazarak 5555’ e mesaj gönderimi gerçekleşir. Bu mesajın ardından operatör tarafından otomatik olarak faturalı hattınıza 10GB’ lık internet kullanımı tanımlanacaktır.

Fiber internet hızında çalışan Türk Telekom internet kalitesi her bölgede birçok şubesi ile hizmet vermektedir. Bu şubeler ile iletişim kurularak günlük, haftalık, aylık bedava internet paketlerinden yararlanma kodlarını alabilirsiniz. Türk Telekom aynı zamanda sosyal ağların kullanımı için extra internet paketi oluşturmuştur. Bu paketler saatlik olarak belirlenmiştir.

Bedava internet kodlarından faturasız hatlarda yararlanabilmektedir. “1 GB KAZAN” yazarak 5555’ e mesaj gönderimi ile sağlanmaktadır. Faturasız hatların 1 ay boyunca bedava kullanabileceği internet paketi hattına yüklenecektir.

Türk Telekom 2017 – 2018 Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet Paketleri

Ramazan ayına özel oluşturulan internet kampanyalarının yanında sms, dakika paketleri fırsatından yararlanmak mümkün. Sahur vaktinde Türk Telekom kullanıcıları internete bedava ve sınırsız girebileceklerdir. Bunun için; “SAHUR” yazarak 5555’ e gönderilen mesaj ile sınırsız internet paketi yüklenecektir. Bu paket belirlenen saate kadar kullanılmaktadır. Maksimum kullanma sınırı 10GB’ tır. Genel olarak 02:00 – 08:00 saatleri arasında sınırsız internet keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom’ Dan Faturalı Hatlara Özel İndirimli Paketler

1 aylık internet kullanımın bitimi sonucunda kota sınır aşımı yaşamadan ek paketler ile uygun fiyatlarda internet paketleri hattınıza yüklenebilir. İsteğe göre alınacak olan ek paketler için; 7 TL karşılığında 2GB’lık internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Bunun için; “2GB EK” yazarak 5555’ e mesaj göndermek yeterli olacaktır. Böylece aylık internet kullanımı sonucunda faturaya yansıtılan tutarın yüksek gelmesinin önüne geçilecektir.

Türk Telekom bu indirimli kampanyalarını işyeri kullanıcıları içinde fırsat tanımıştır. 2 ay boyunca ücretsiz deneme kampanyası oluşturulmuştur. 2 ay boyunca internet, dakika, sms paketlerinin kullanılması ve memnun kalınması durumunda abone kayıtları başlayacaktır. 2 aylık deneme süresine ödenecek tutar 29 TL’dir. Bu deneme kampanyasına katılmak için; “DENEME 2 AY” yazarak 5555’ e mesaj gönderilerek deneme sürecinin başlaması için paket tanımlaması yapılacaktır.
Faturalı hatlara özel ek paket alımlarında bedava konuşma dakikaları gönderilmektedir. Alınan her ek paketi için ücretsiz konuşma dakikalarının hattınıza yüklenmesi için yapılması gereken şey; 50 dakikalık konuma paketi için “PAKET” yazarak 9090’ a mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. 100 dakikalık konuşma paketi kazanmak için aynı mesajı iki kere gönderdiğiniz durumlarda, ikinci 50 dakikalık paket hattınıza tanımlanacaktır.

İndirimli internet paketlerinin faturalı ve faturasız kullanıcıları için gönderdiği deneme kampanyaları da mevcut. Örneğin; “DENEME 1GB” yazarak 5555’ e gönderilen mesaj ile 1 ay boyunca internet hızını deneme şansı verilmiştir. Deneme kampanyaları diğer paketlerde de geçerlidir. 20178 yılına kadar aylık olarak kullanılan bu deneme kampanyaları geçerliliğini koruyacaktır. Faturalı hatlar için 2 aylık oluşturulmuş 29 TL karşılığındaki deneme kampanyalarının yanında, faturasız hatlar içinde aylık internet deneme kampanyası oluşturulmuştur. Bu kampanyalardan yararlanmak için operatör değişikliği yaparak hattın Türk Telekom’a taşınması gerekir. Ya da Türk Telekom hattı alarak kullanıma başlanması gerekir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK