PAYLAŞ

bedava internet 2017 ( VPN ) | Bedava internet paketleri

bedava-internet-hizlandirma-2017
bedava-internet-hizlandirma-2017

 

bedava internet 2017 ( VPN ) | Bedava internet Paketleri

bedava internet Nedir?

VPN mobilde ya da bilgisayar üzerinde; Bağlanamadığınız sitelere girebilmenizi yeni bir tarayıcı veya ekstra program kurmadan yapılan yöntemlerin aksine sizin için DNS ayarlarınızı değiştiren mobilde ufak ama işlevli programların
Bazılarını inceleyip sizin için derledik

limitsiz bedava internet (Premium)

Sizi VPN’den daha iyi bir şeyle tanıştırmak istiyoruz: Kimlik koruma ve tüm ülkelerde gündemde olan önleyici sansür dönemlerinde sınırsız bir dünya; kapısı açmaya hazır olun.

Bedava İnternet Son güncellemeleri:

Youtube, mail.ru, netfix gibi video yayını hizmetlerinde daha yüksek hız.
İyi bir güvenlik duvarı geçme sistemi. Bağlanamadığınız siteler için geliştirildi.
Hala bağlanamıyorsanız, lütfen cihaz adını ve işletim sistemi sürümünü

bedava internet gerçekten kota yemiyor mu

akk kalktı

adil kullanım kotası kaldırıldı

 

Yasaklı web siteleri, Youtube gibi yayın hizmetleri ve Facebook, twitter, instagram ağlarında engelleme olmadan bağlanır.
Sizin İçin özelleştirilmiş VPN ağı sınırsız hız ve bant genişliği sağlar.
Yüksek bit ‘li anahtarla şifreleme bankacılık standartlarından hızlı olarak 2 kat daha üstündür.
Tümleşik sıkıştırma sayesinde ağ trafiğinizi %20′ ye kadar azaltır.
IP adreslerinizi kullanmayarak kimliğinizin gizliliğini ve korunmasını sağlanır.
TOR browser’ ı sayesinde istediğiniz tarayıcı ile deep web’ de .onion tarzı web sitelerine girebilirsiniz.
Tümleşik güvenlik duvarı cihazınıza gelen tüm bağlantıları engeller. Herkese açık kablosuz erişim alanlarında VPN korumasından en üst düzeyde yararlanın.
Uygulama reklamsızdır sizi rahatsız etmez.
Bedava VPN hesabı ile tüm özelliklerin %80’inden yararlanabilirsiniz.
12 yerleşkede 24 güçlü veri merkezi mevcuttur.

Tüm özellikler önceden yüklenmiştir ve bunların hepsini tek bir tıklamayla kullanabilirsiniz.

İnternetin tüm kaynaklarını rahatça kullanmanızı sağlayacak gerekli tüm işlevler için ücretsiz olarak erişebileceğiniz mükemmel bir VPN oluşturmak için çok çalıştık. Kullanımı kolay hoş bir ara yüz ile güçlü, hızlı ve ücretsiz VPN olanağı sunar. Hemen aktive ederek, kablosuz erişim bölgesi veya hücresel ağlar üzerinden internette herhangi bir siteye gidebilirsiniz. Cihazınızın bağlantısını koruyun ve tüm veri trafiğini 4096 bitlik bir anahtarla şifreleyin. Sizi korumak için IP adresinizi değiştiriyoruz. Ağınızdaki Skype, WhatsApp veya Viber gibi servisler engellenmiş olabilir; DotVPN ile tüm bunlara kolayca erişebilirsiniz. En iyisini ücretsiz VPN’yi arıyorsanız; DotVPN sizin için!
Seyahat sırasında uygulanan sansür cihazlarını veya açık Kablosuz ağları kullanırken idari engellerden dolayı talep ettiğiniz İnternet hizmetlerine erişemiyor musunuz? DotVPN, tek tıklamayla IP konumunuzu değiştirerek erişime kapalı web sitelerine erişmenizi sağlar. Bu arada, tüm veri trafiğinizi şifrelemek ve önemli bilgilerinizi korumak için IP adresinizi değiştirin. Proxy servisimiz, Kanada, Almanya, Fransa, Japonya, Hollanda, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Rusya, Birleşik Devletler ve Birleşik Krallık ‘tan oluşan 12 farklı yerleşkede IP adresleri sunduğundan istediğiniz ülkenin adresini anında seçebilirsiniz.
DotVPN, Chrome ve mobil için ücretsiz bir VPN hizmeti. Hizmetimiz, kablosuz erişim alan güvenliğine, İnternetteki kişisel gizliliğe ve Facebook, Netflix, BBC, Skype ve YouTube gibi engellenen içerik ve uygulamalara erişim sağlar. Tek bir tıklama ile kişisel VPN’inizi etkinleştirin! Skype, Viber ve mobil VoIP hizmetleri gibi mesajlaşma uygulamalarına sınırsız erişime sahip olun. Ücretsiz ve güvenli VPN ve Web Proxy, kablosuz erişim alanının güvenliği açısından en iyisidir.

Sınırsız bedava internet için Premium Pakete Yükseltin

Premium VPN ağına bağlanmanızı sağlayacak Turbo paketi şimdi satın alabilirsiniz. Premium VPN ağımızı denemeniz için anında 7 gün ücretsiz Turbo paket veriyoruz. Chrome için Turbo VPN paketimiz, size sınırsız bant genişliği, tüm sanal konumlara erişim ve daha iyi şifreleme sunar. Bir Turbo hesabını VPN ve Proxy koruması için en fazla 5 cihazda kullanabilirsiniz.
Size bir premium VPN ağı ile bağlantı sağlayacaktır. Şimdi satın almak için Turbo paketi. Premium VPN için ekibimiz için 7 gün ücretsiz anonim Turbo paketi veriyoruz. Chrome için Turbo VPN paketleri, sınırsız bant genişliği, tüm sanal konumlara erişim ve daha iyi şifreleme sunar. VPN ve Proxy koruması için bir Turbo hesabı. 5 cihaz.

Android için bedava internet

Bilgisayarda bedava internet

 

Bilgisayar için                                                                      Android için

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK