PAYLAŞ

Bedava internet Paketi Yapma 2016

Bedava internet paketi ile ilgili bilinmesi gereken birçok şey var. Bunların en başında, internetin bir zevk değil ihtiyaç olduğunu bilmek yer alıyor. Özellikle günümüz çağında internet eşittir herşey demektir. Gelişen teknoloji insanların hayatını kolaylaştırıyor ve insanları kendine bağımlı hale getiriyor. Hatta o kadar oluyor ki onsuz yaşayamaz hale geliyoruz. En basitinden örnek vermek istiyorum, dilerseniz sizlerde benim gibi bunu 1-2 gün deneyebilirsiniz. Telefonunu evde bir çekmeceye koyun ve diyin ki “48 saat sana hiç dokunmayacağım”. Eğer bunu rahatlıkla başarabiliyorsanız gerçekten alkışlanacak birisisiniz. Yada benim gibi 6. saatte gidip avuçlarsınız. Elimize verdikleri telefonlar ile hayatımıza veriyorlar… O 6 saatte uyuşturucu krizi gibi bir kriz geçirebilir yada sürekli bir boşluk, eksiklik hissedebilirsiniz. “Bir bakayım, tekrar kapatırım” diyebilirsiniz, unutmak için uyuyabilirsiniz. Bunlar gerçekler, sigara dediğimiz illetten daha kötü bir hastalığın pençesindeyiz aslında. İşte bu yüzden internet ihtiyaç, bedava internet paketi zevktir!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom

Bu 3 operatör tartışmasız ülkemizde interneti tekeline alan firmalardır. Rekabeti dahi kendileri belirler. Avrupa da ki paket fiyatlarından 2-3 kat pahalı ürün satıp hizmet olarak 3/10’u kadar etmezler. Türk Telekom zaten Avea ve onun çektiği yeri tek tük buluyoruz. Hepsini kullanan birisi olarak konuşuyorum bunları. Vodafone orta seviye yine Avea’ya göre, Türk Telekom TTNet’in internet altyapısına sahip ondan konuyu açarsak say say bitmez zaten. Turkcell ise gerçekten en iyi hizmeti sunan operatör ama fiyatıda oldukça tuzlu. Bedava internet kampanyası yaptığı zamanlarda işimize yarıyor onun dışında o kadar para ödemeyi sadece maddi olarak iyi durumda olan kişiler kabul eder. 2016 yılı bu yüzden tüm bu yüklerden kurtulma yılı olmalı. Yabancı forum ve sitelerde en işe yarar programları sizler için araştırıyorum ve virüs taraması vs yapıp sizlerle paylaşıyorum.

Ücretsiz internet Paketi Nasıl Yapılır

Şimdi geldik asıl soruya, bunu yapmak için telefonunuzun rootlu olması gerekir. Çünkü VPN programı kullanmanız gerekecek. Bunun içinde rootlu ve openvpn yüklü bir telefon sahibi olmanız gerekiyor. Çok önemli noktaya değineceğim. Kontörünüz varsa veya faturalı hat kullanıyorsanız kesinlikle denemeyin ve uğraşmayın. Zira kontörünüzü çekebilir veya yüklü bir fatura gelmesine sebep olur. Bu yüzden Wifi ağını tercih edin ve kontör yani TL’nizi bitirdikten sonra deneyin.

Şimdi size tek tek anlatmak yerine anakonuya gitmenizi sağlayacağım, orada yapan arkadaşların yorumlarıda var onlarda sizin için kaynak ve rehber olur. Aşağıda ki link yazıya tıklayın ve açılan konuyu tamamen okuyun, yapamazsanız yorum yazın yardımcı olalım.

Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK