PAYLAŞ

Türk Telekom Bedava internet Sms Paketleri

bedava-internet-2018-programsiz
bedava-internet-2018

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile günümüzde neredeyse telefon kullanmayan bireyin kalmadığını söylememiz mümkündür. İnsanlar hayatlarını itam etmek adına, muhakkakı ihtiyaçları kapsamında yer alan su, yemek, gibi ihtiyaçları gibi cep telefonlarına da artık neredeyse ihtiyaç duyar bir duruma gelmiştir. Teknolojinin sunmuş olduğu bu durum ile telefon kullanımları sadece konuşmak, mesajlaşmak gibi genel kavramların dışında internet kullanımlarını da daha aktif bir hale getirmiştir. Her kullanıcı bu konuşma, sms ve internet paketlerini yaşamlarının olmazsa olmazları arasına almış bulunmaktadır.

Kullanıcıları, bankacılık, müzik gibi eylemlerini gerçekleştirmek hatta telefonları üzerinden seyahatler sırasında, işe gelip giderken film dahi izleyebilmek istemektedirler ve bunun gerçekleşmesi için de internet paket haklarının olması gerekmektedir. Bu durumda kendileri için en uygun olan operatörü de seçmek durumundalardır. Operatörler farklı kampanyalar ile kullanıcılarının memnuniyetini üst seviyede tutmak ve daha fazla abone sayısına ulaşmak istemektedirler.

Türk Telekom operatör ‘ünün kullanıcılarına dönemsel olarak, belirli zamanlarda bedava internet, konuşma ve sms paketlerini kullanmalarına yönelik kampanyalar yapmakta ve abonelerin hatlarına tanımlamaktadırlar. Kullanıcılar hat seçimi yaparken en ucuz ve en iyi hizmeti almak istemektedir.

Neden Türk Telekom Seçilmelidir?

turk-telekom-bedava-internet-2018-programsiz
turk-telekom-bedava-internet-2018

Türk Telekom devlet bünyesinde bağlı olan bir servis sunucusudur. Ve her yaştan kullanıcılar için, onlara en uygun kampanyaları sunmaktadırlar ve hatta abone sayısını en üst seviyeye çıkarmak adına, yeni abone olan kişilere bedava internet, sms ve konuşma paketi gibi hediyeler sunmaktadırlar.

Türk Telekom bedava internet kampanyası ;

turk-telekom-bedava-sms-paketleri-2018-programsiz
turk-telekom-bedava-sms-paketleri-2018

Faturalı ve faturasız kullanıcıları için onları sevindirecek birçok teklifler sunmaktadır. Ve her geçen gün daha dikkat ve ilgi çekici bir şekilde paketler ile kullanıcıların hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sürdürmektedirler. Türk Telekom kullanıcıları en uygun ücretlendirme ile internete erişmek hatta bedava bir şekilde internet kullanmak istemektedirler. Buna istinaden Türk Telekom kullanıcıları için 2016 yılının sonuna kadar her haftanın belirli 2 gününde internet kullanımını kullanıcılarına bedava olarak sunmaya başlamıştır. Bundan faydalanmak için bazı belli başlı

kriterlerinde oluşmuş olması gerekmektedir. Her ay 25 TL üzeri TL yüklemeleri dâhilinde bu kampanyadan yararlanma hakkı sunmaktadır. Her abone için sadece 1 kez bu kampanya ya katılma hakkı sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için, kayıt mesajı atılmalı ve sonrasında gelecek olan mesajda bedava internet günlerimizin hangi günler olduğuna dair mesaj geldikten sonra, o ay içerisinde 25 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir. Bu kampanya faturalı ve faturasız hat kullanıcıları içinde geçerli sayılmıştır.

Bedava Sms ve Konuşma Kampanyası ;

turk_telekom_bedava_internet_paketleri_ucretsiz
turk_telekom_bedava_internet_paketleri

Bireysel kullanıcılarına ve kurumsal şirket kullanıcılarına bedava konuşma kampanyaları yapmaktalardır Ve her geçen gün farklı kampanyalar ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedirler. Hattını yeni alanlara ve taşıyanlara Türk Telekom’a hoş geldin kampanyası ile seçtikleri paketin durumuna göre 12 ay kalma sözlerine karşılık 12 ay boyunca her ay bedava konuşma dakikaları hediye olarak yüklemektedirler.

Faturasız hat müşterilerine de yükledikleri TL kadar konuşma süresi hediye etmektedirler. Bu kampanyalardan yararlanmak için abonenin aranılan şartları karşılaması gerektiğini de bilmemiz gerekmektedir. Mevcut aboneler için ve yeni gelen aboneler için farklı bir çok konuşma paketi kampanyaları sunmaktadırlar. Öğrenciler için, şirketler için, tarımcı vatandaşlar için, aile hatları için daha birçok konuşma paketi hediyeleri devam etmektedir.

Bedava Sms Kampanyası

turk-telekom-bedava-internet-2018-programsiz
turk-telekom-bedava-internet-2018

Kampanya dâhilinde kullanıcının abonelik durumuna göre farklı hediye paketleri ile sms hakkı tanımlamaktadır. Mevcut bedava sms kampanyaları arasında, yeni gelen ve hattını taşıyan abonelerine 6 ay boyunca aylık 500 sms her yöne sms paketini hediye etmektedirler. Yine yüklenin TL ye göre belirlenen miktarlarda aylık olarak sms paketleri sunmaktadırlar. Ek olarak sms i biten abonelerine çok uygun fiyatlara ek olarak, her yöne atabilecekleri binlerce sms paketi yapma hakkı sunmaktadırlar.

Bedava kampanyalarından nasıl yararlanılabilir?

Bedava konuşma, sms ve internet paketi kampanyalarının başlaması durumunda abonelerine sms yolu ile arayarak kampanya hakkında detaylı olarak kullanıcılarına bilgi paylaşımları yapmaktadır. Ayrıca internet siteleri üzerinden, çeşitli televizyon reklamları ile bilgilendirmelerde de bulunmaktadırlar. Bu kampanyalara dâhil olabilmek içim genellikle, belirtilen numaraya kayıt mesajının atılması gerekiyor ve hangi zaman zarfı içerisinde geçerli olacağı hakkında bilgilendirmelerde yapılmaktadır. Türk Telekom kullanıcıların memnuniyetleri en üst seviyede tutmak adına, hattın sahibinin doğum günlerinde onlara 1 günlük geçerli olmak üzere bedava konuşma mesajlaşma ya da internet kullanım hakkı hediye etmektedir. Yine ay içerisinde çok TL yükleme işlemi yapmış abonelerine jest mahiyetinde bir çok bedava kullanabilecekleri haklarını hatlarına tanımlamaktadırlar.

Türk Telekom özel günlerde, bayramlarda birçok yine bedava kullanım hakkı gibi sürprizleri ile kullanıcılarını da sevindirmektedir. Bu kampanyalara bayramda konuştuğun kadar bayram sonrası 1 hafta bizden konuşma hediyesi, mesajlaşma hediyesi gibi güzel kampanyalar sunmaktadırlar.

Abone olurken kullanım amacına göre doğru tarifenin seçilmesi gerekmektedir. Bu konuda kullanıcı kendi kullanım amacını iyi analiz etmeli ve tercih etmelidir. Kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak adına Türk Telekom birçok uygun fiyatlandırma ile farklı amaçlara hizmet edecek, ihtiyaçların giderilmesini sağlayacak tarifeler ile memnuniyet derecisini en üst noktada tutmaktadır. Bu tür kampanyalardan haberdar olmak için sms bilgilerini takip edebilir internet sitelerinden araştırabilir ve kolay bir şekilde yararlanmaya başlayabiliriz.

turk-telekom-bedava-internet-programsiz-2018
turk-telekom-bedava-internet-programsiz

Yeni hat alacak aboneler, hem maddi olarak kazanç sağlayacak hem de bütün işlemlerini sorunsuz olarak devam ettirmek için en uygun hattı ve tarifeyi seçmeye dikkat etmek durumundalardır. Çok yüksek sms, konuşma ve internet paketlerine Türk Telekom ayrıcalığı ile faydalanmamız mümkündür. Genişletilmiş ve hala genişletilmeye devam eden çekim ağı çalışmaları ile de kesintisiz olarak iletişimlerin daha sağlıklı olması adına sürekli olarak çalışmalarına da devam etmektedir. Ülkemizin en uzağındaki bir köyde dahi sıkıntısız bir şekilde Türk Telekom çekim kalitesi ile sınırsız kullanıma devam edebilmekteyiz.

Çağımızın gelişen teknolojisinden geri kalmamak için, bize sunulan kampanyalardan yararlanmak için Türk Telekom abonesi olmakta kısa bir süreç içerisinde kolaylıkla gerçekleşmektedir. 7 den 70 ‘e artık insanlığımızın kazanmış olduğu teknolojiden yararlanmak için sürekli olarak aktif olabilmek için bedava internet kampanyalarından yararlanabiliriz. İnternet paketimizi bitti ya da hep az geliyor ise yine uygun fiyat güvencesi ile Türk tele komun sınırsız internet paketlerinden, sms ve konuşma paketlerinden de yararlanabiliriz. Sınırsız hizmet anlayışı ile yaşantımıza kaliteli bir şekilde geri kalmadan devam edebiliriz. Yediğimiz ekmek içtiğimiz su gibi, günümüzde internete, konuşma paketlerine ve sms paketlerine de artık ihtiyaç duyulan bir dönemde olduğumuz için ve yarı yolda kalmamak adına tercih edebiliriz.Birçok işlemlerimizi sınırsız internetimiz ile gerçekleştirebilir, banka işlemlerimiz de banka şubesi aramak yerine internetimizin varlığı ile cep telefonlarımız üzerinden internet bankacılığı ile Türk Telekom internet paketimizin yardımı ile kolayca gerçekleştirebiliriz. Faturalı hat abonelerinin e fatura servisine geçmeleri durumunda hem doğaya verilen zararı engellemek adına hem de bu kararı nedeni ile kullanıcılarını sevindirmek için ay boyunca internet kullanımını ücretsiz olarak yapma hakkını da vermektedir. Şuan ise mevcut abone olup 4. 5 g teknolojine geçiş yapmamış olan abonelerine geçiş yapmaları durumunda, 4. 5 g kalitesini yaşamaları içinde yılsonuna kadar belirtilen kota sınırlaması ile bedava internet kullanım hakkını da Türk Telekom hat kullanıcılarına sunmaktadır.

2 YORUMLAR

  1. İşte bu konu yazılır yazılmaz ben gördüm galiba gerçekten bedava internet paketi geldi hemde 3 ay…

BİR CEVAP BIRAK