PAYLAŞ

SMS, bir zamanların en popüler iletişim tekniğiydi. Günümüzde internet üzerinden ücretsiz iletişimin çıkması ile birlikte ikinci plana atılan kısa mesajlar, yine de oldukça sık bir şekilde kullanılmakta. Öyle ki bir kişiye acilen ulaşmamız gerektiğinde, karşımızdaki kişinin internet bağlantısının açık olup olmadığını bilemeyiz. Bunun yerine internet bağlantısı gerektirmeyen ve karşı tarafa mesajı %100 ileten SMS’ler oldukça kullanışlıdır.

SMS ücretleri, ortalama bir mesaj başına 0.42 kuruş gibi bir ücrettedir. Tabii ki de bu ücret, kullandığınız operatörlerin belirlediği ücretlendirmelere göre değişebilmektedir. Örneğin siz SMS paketine sahip değilsiniz ancak karşınızdaki bir kişiye acilen SMS göndermeniz gerekiyor. Bu tür bir durumda sms paketi yapmak kesinlikle mantıklı değildir. Çünkü göndermeniz gereken sadece 1 SMS var ve paketinizin geri kalanının büyük bir kısmı boşa gidecektir. Tek sms atmak, mantıklı görünmesine rağmen ücretsiz bir şekilde sms gönderebilecekken neden ücret ödeyesiniz ki ? Bu anlattığımız yöntem ile, ücretsiz olarak SMS gönderimi yapabileceksiniz.

Bedava SMS (Mesaj) Gönderme 2016

Öncelikle her hattın, bildiğiniz gibi internet üzerinden erişilebilen bir servis yönetim paneli bulunmaktadır. İlk olarak bu panele, telefon numaranız ve servisinizin size sağladığı şifre ile giriş yapıyorsunuz. Daha sonra kısa mesajlar bölümündeki “Ücretsiz Kısa Mesaj” menüsüne giriş yapıyorsunuz. Bu menüde, size günlük olarak 10 adet kısa mesaj tanımlanmıştır. Bu mesaj hakkınızı dilediğiniz numaraya, dilediğiniz hatta kullanabilirsiniz. Bu panelin adresini aşağıda vereceğiz.

Bedava sms gönderme ücretsiz olduğu için limiti maalesef var. Belki sizlere günlük olarak 10 sms limiti yeterli gelmeyebilir. Bu tür durumlar için de, yabancı servislere ait olan kısa mesaj gönderme servisleri var. Ancak bu servisler, yabancı numaralar üzerinden gönderim yaptığı için mesajı gönderdiğiniz kişi sizi tanımakta zorlanabilir. Bu yüzden mesajınızın başına veya sonuna mutlaka isim soyisim bırakmayı unutmayın. Bizim sizlere önerdiğimiz en kaliteli ücretsiz kısa mesaj servisi www.hs3x.com. Bu internet sitesi üzerinden istediğiniz numaraya, istediğiniz ülkeye kısa mesajınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca sistemin en güzel yanı da, mesaj gönderim sayısında herhangi bir sınırlamanın olmaması. Bu tür servislerden gönderdiğiniz mesajlarda lütfen küfür içeren, müstehcen içerikler paylaşmayın. Çünkü sistem tarafından tespit edildiğiniz zaman hakkınızda adli işlem başlatılabilmektedir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK