Ben 10 Omnitrix Hero oyununun android hileli apk indirip Ben 10 Omnitrix Hero hileli mod ile oynayabilirsiniz. Ben 10 Omnitrix Hero Hile indir

Ben 10 Omnitrix Hero Nasıl Hile Yapılır

Ben 10 Omnitrix Hero, Vapor Smythe’deki robotları yenmek için Ben 10 uzaylıları olarak oynadığınız zorlu bir macera oyunu.
Başlangıçta Heatblast, XLR8 ve Shock Rock arasında seçim yapmalısınız. Daha sonra, bir grup kötü adama karşı savaştığınız bir senaryoya atılacaksınız. Onları yenmek ve ilerlemek için, Ben 10 Omnitrix Hero’daki oyunda ustalaşmalısınız.
Oynamak için, senaryo içinde hareket etmek amacıyla parmağınızı ekran bir panoramaymış gibi ileri kaydırın. Yol boyunca, size savaşlarda meydan okuyacak birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Her saldırdığınızda, karakterinizin gücü azalır. Öte yandan kendinizi savunmak istiyorsanız, düşman saldırılarını engellemek için karakterinize dokunun ve basılı tutun.
Oynarken, sizi daha güçlü kılan yeni yetenekler ekleyebilir, dövüşürken kullanabileceğiniz daha fazla iyileştirme ve avantajın kilidini açmayı kolaylaştırabilirsiniz. Ben 10 Omnitrix Hero’da, seviye atlamak ve kilidini açmak için yeni nesnelere erişmek için kaynaklara yatırım yapmanız gerektiğini belirtmemiz gerekir.
Ben 10 Omnitrix Hero, mükemmel grafiklere sahip eğlenceli, yüksek kaliteli bir oyundur. Ben 10’i veya bu tür oyunları seven herkes onu indirmekten çekinmemelidir.