Ben10 Vengeance of Vilgax FREE oyununun android hileli apk indirip Ben10 Vengeance of Vilgax FREE hileli mod ile oynayabilirsiniz. Ben10 Vengeance of Vilgax FREE Hile indir

Ben10 Vengeance of Vilgax FREE Nasıl Hile Yapılır

Ben10 Vengeance of Vilgax FREE, düşmanlarının her birini yenme görevinde Ben 10’in yerine geçtiğiniz bir aksiyon oyunudur. Aslında, savaşların her birini kazanmak için her türlü farklı uzaylı yaşam formunun kılığına girme şansı elde edersiniz.
Ben10 Vengeance of Vilgax FREE’deki grafikler, bir önceki yılın pikselli oyunlarını anımsatıyor – sizi sevimli 16 bit estetikli bütün dünyalara sokuyor. Ayrıca, ekran biçimlendirme, Android akıllı telefonunuzun rahatlığından tamamen farklı bir retro oyun deneyimi sunmak için kare haline geliyor.
Ben 10’daki kontrolörlerin son derece sezgisel olduğundan bahsetmiyorum, yapmanız gereken tek şey ilerlemek veya bir saldırı yapmak için her bir tuşa dokunmak. Buna ek olarak, her bir senaryo boyunca farklı bir uzaylı türüne dönüşme ve yol boyunca tonlarca düşmanı yok etme seçeneğine sahip olursunuz. Ekranın üst kısmında her durum çubuğunu bulacaksınız, böylece her karakter için sağlık ve enerji çubuklarınıza ilişkin her zaman eksiksiz bilgilendirilirsiniz.
Vilgax FREE’den Ben10 Vengeance sayesinde, Ben 10 ve sihirli saati ile bu dört dünyanın her birini geçerken inanılmaz eğleneceksiniz. Bu oyunların her biri dinamik, bu yüzden düşmanlarınızın sizi yavaşlatmasına izin vermediğiniz sürece gözlerinizi ekrandan kaldıramayacaksınız.