PAYLAŞ

Bilgisayardan Whatsapp’a Girme

Merhaba arkadaşlar. Hepimizin akıllı telefonlarında kullandığı Whatsapp’a bilgisayardan girmeye ne dersiniz? Bunun için ek programlar gerekmiyor. Bu aslında Whatsapp tarafından desteklenen bir sistem. Dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulama, kimilerine göre sosyalleştiriyor kimilerine göre ise yüzyüze görüşme zeminini kaldırdığı için asosyal yapan bir emele alet edilmiş.

Örneğin ben Whatsapp’ı bilgisayara yükleme işleminden sonra rahatladım. Çünkü PC başındayken gelen mesajlara cevap vermek can sıkıcı olabiliyor. Fakat PC’den yazmak hem pratik hemde dikkat dağıtmayan bir yöntem.

Bilgisayara Whatsapp Yükleme

Bilgisayara Whatsapp yükleme işlemini şöyle yapabilirsiniz;

Öncelikle belirtmek isterim ki Google Chrome yaptığı güncelleme ile tarayıcı üzerinden Whatsapp kullanımına olanak sağladı. Tarayıcıyı açıp “web.whatsapp.com” adresini ziyaret ediyoruz. Sonra telefonumuzdan Whatsapp‘ı açıp aşağıda ki görselde belirttiklerimizi yapıyoruz;

Burada önemli kısım ise telefonunuzda ki Whatsapp sürümünün en güncel hali olması gerektiğidir. Zira güncel değilse olmuyor. Whatsapp güncelleme linkinden en güncel versiyonu indirin. Sonrasında otomatik olarak çalışacak olan Whatsapp ile rahatlıkla yazışabilirsiniz. Böylelikle nasıl yapılır kategorimize detaylı bir konu daha eklemiş olduk, bizi takip etmeye devam edin.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK