Blocky Castle oyununun android hileli apk indirip Blocky Castle hileli mod ile oynayabilirsiniz. Blocky Castle Hile indir

Blocky Castle Nasıl Hile Yapılır

Blocky Castle, krallıktaki en tehlikeli kalelere ve kulelere tırmanmak amacıyla dost canlısı hayvanları kontrol ettiğiniz bir oyundur. Bunu yapmak için, sivri uçlar, asit damlaları, füzeler ve tonlarca başka tehlikeli engelden kurtulmalarına yardım etmelisiniz.
Blocky Castle’daki kontroller basittir: parmağınızı sağa kaydırmak karakterinizin bu yönde bir blok ilerlemesini sağlarken, yukarı kaydırmak zıplamanıza veya kapıdan geçmenize izin verir. Kapılar bazen kısayollar almanıza izin verir … ancak diğer zamanlarda tehlikeli olabilirler.
Kuleye ne kadar hızlı tırmanırsanız puanınız o kadar iyi olur. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü her kule tehlikeyle dolup taşıyor ve en ufak bir hata sizi başladığınız yere geri döndürebilir. Toplamda 60 farklı kule ve kale var ve hepsinde ustalaşmak uzun zaman alacak.
Blocky Castle, orijinal konsepti ve güzel grafikleri ile gerçekten keyifli bir oyundur. Ayrıca, yüzden fazla farklı karakterin kilidini açabilirsiniz. Doğru, oynamak için 100’den fazla farklı karakter mevcuttur.