PAYLAŞ
Oyunda elinizdeki malzemeleri kullanarak arabaların, kamyonların geçebileceği bir köprü inşa etmeye çalışıyorsunuz.
11
Bu köprüleri tahtadan, betondan yapabilir, havada tutmak için ise kablo ve beton direkler kullanabilirsiniz. Oyunda 40 tane zor seviye sizi bekliyor. Bridge Constructor oyunu android markette 1.99 TL bir miktara satılmaktadır. Sizler sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
1

Başarılı bir köprü ustası olduğunu kanıtlaman gerekiyor. 40 farklı seviyeyi oyna ve derin vadilerin, kanalların ve nehirlerin üzerinden geçen köprüler yap. Stres testleri, kurduğun köprünün otomobillerin, kamyonların ve son olarak da aşırı ağır tankerlerin sürekli kullanımdan doğan günlük stresine dayanıp dayanamayacağını gösterecek.

1894893-648426_20120301_014

ClockStone STUDIO firmasının üstlendiği android de oynayabileceğiniz oyunda  amacınız sahibi olduğunuz malzemeler ile bulunduğunuz bölümde iki noktayı inşa ettiğiniz köprüyle birleştirmektir.Eğer köprü araba geçerken yıkılırsa oyunu kaybetmiş sayılıyorsunuz eğer yıkılmazsa oyunu kazanıp diğer bölümlere geçiyorsunuz.Şuanlık 40 bölümle sınırlı olan oyun güncellemelerden sonra bölüm sayısı daha da artacaktır.

images-1

Oyun 1.99 liralık değeriyle Google Play Store’de 41 bin defa indirilmiştir.Grafikler 3D ‘dir.Oyunu hemen indirip oynamaya ne dersiniz?

Bridge Constructor v5.2 MOD APK İNDİR – 53MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK