Bugs Armed oyununun android hileli apk indirip Bugs Armed hileli mod ile oynayabilirsiniz. Bugs Armed Hile indir

Bugs Armed Nasıl Hile Yapılır

Bugs Armed, insanlığı uzaylı istilasından kurtarmanız gereken hızlı ve heyecan dolu bir oyundur. En iyi silahlarla uzaylı böcekleri yok etmek ve hepimizin ihtiyaç duyduğu kahraman olmak ister misiniz? O zaman bu tam size göre bir oyun.
Bugs Armed oyununda, dehşet verici böcekler şeklinde uzaylılar tarafından istila edilen bir gezegen dünyaya yerleştirilirsiniz. Bu uzaylılar hakkında çok bilgi sahibi değiliz, fakat bildiğimiz şey silahlı ve tehlikeli oldukları. Kendinizi en iyi silahlarla donatmalı ve bu istilaya karşı tüm cesaretinizle savaşmalısınız. Meydan okumayı kabul edin ve her seviyeyi geçerek insanlığı kurtarın.
Görevinizi tamamlamak için yolunuza çıkan tüm uzaylıları yok edebilecek kapasitede güçlü bir silaha sahipsiniz. Dönmek, yönünüzü değiştirmek ve ortamda hareket etmek için telefonunuzu eğmelisiniz; ilerlemek ve ateş etmek için ise ekrandaki tuşları kullanırsınız. Fakat dikkatli olun! Uzaylılar da silahlı ve tehlikelidir. Üstelik, farklı alt türleri de mevcuttur ve bazıları diğerlerinden çok daha güçlüdür. Maceranın ortasında yaralanırsanız endişelenmeyin, her zaman başlangıç noktasına geri dönebilir bir kalkanla korunabilirsiniz.
Bugs Armed oyununda tüm görevleri tamamlayın ve her zorlayıcı seviyeyi geçerek istilayı durdurun!