Bullet Strike oyununun android hileli apk indirip Bullet Strike hileli mod ile oynayabilirsiniz. Bullet Strike Hile indir

Bullet Strike Nasıl Hile Yapılır

Bullet Strike, silahlarla dolu devasa bir ortamda, yirmiye kadar insanın yüz yüze gelmesini sağlayan çok oyunculu bir aksiyon oyunu. Sadece bir oyuncu hayatta kalabilir, bu da sadece bir oyuncunun arenanın kralı olabileceği anlamına gelir.
Oyun planı, ” Playersunknown’s Battlegrounds ” oyunundaki ile aynıdır. Karakterinizin hareketlerini sol sanal çubukla kontrol edebilir ve hedeflemek için parmağınızı ekranın sağ tarafına kaydırarak yapabilirsiniz. Ekranın sağ tarafında nişan dürbünü ve ateş düğmeleri de bulunur.
Bullet Strike’daki ortamlar muazzam ve detaylarla doludur. Uzun otlara gizlenebilir, evler ve binalara girebilir, ağaçların arkasına saklanabilir, dağlara tırmanabilirsiniz. Hayatta kalmak istiyorsanız, araziyi nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmeniz gerekir.
Bullet Strike, Android için ‘Playersunknown’s Battlegrounds’un mükemmel bir kopyasıdır ve benzer bir oyun deneyimi sunar, ancak dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Oyun ayrıca birçok kilitlenemez estetik eleman içerir.