PAYLAŞ

Bully Anniversary Edition ,Android 4.0 ve üzeri için merak edilen kaliteli oyunlardan biri Bully Anniversary Edition bilindiği zere Pc versiyonun da oldukça sevilmişti,mafya oyunlarını sevenler mutlak bu oyunu oynamalılar mod offlinede oynan versiyonu,oyun sorunsuz test edilmiştir tavsiyedir internet gerekmeden açılmaktadır.

indir

Google Play Store üzerinden 18,99 TL’ye satışa sunulan oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz indirerek oynama şansına sahip olacaksınız.

Oyun GTA serilerine benziyor. Ama göze çarpan yanı kurgusu ve grafikleri. 3 Boyutlu muhteşem grafikler, görevler ve sıkmayan kurgusuyla yeni yılın en iyi oyunu olabilecek kalitede diyebiliriz. Multiplayer özellikleri, zorlu görevleri ve oyun içi serbest hareket imkanı ile göz dolduruyor.

indir-2

Jimmy Hopkins isimli 15 yaşında haşarı bir genç ile oynayacaksınız. Okulunuzun adı Bullworth Akademisi, bu okulda hiç ummadığın maceralar yaşayacak büyük tecrübeler kazanacaksınız.

indir-1

Kızlar için mücadele edebilir, kafanız haylazlığa çalışabilir. Fakat bunu yapmak zorunda değilsiniz. Derslerinize çalışıp başarılı notlar da almak elinizde. Sizlere şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

bully-anniversary-edition

Bully Anniversary Edition v1.0.0.14 FULL APK İNDİR – 71MB

Bully Anniversary Edition v1.0.0.14 SD DATA İNDİR – 2GB

KURULUMU

Bully Anniversary Edition v1.0.0.14 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.bully” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Bully Anniversary Edition v1.0.0.14 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK