Home / Hileli Android Oyunlar / CANDY CRUSH SAGA V1.91.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

CANDY CRUSH SAGA V1.91.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Candy Crush Saga oyunu devasa bir oyuncu kitlesine sahip, eşleştirme oyunudur. Tatlı ve oldukça çekici görünen şekerleri uygun şekilde eşleştirerek veya konumlandırarak patlamalarını sağlıyoruz.

unnamed-1

Candy Crush Soda Saga, şişeleri açarak bölümü doldurmanız gereken beceri oyunudur. Küçük, büyük herkese hitap eden ve Candy Crush Saga yapımcıları tarafından geliştirilen bu oyunda ciddi anlamda çok eğlenecebilirsiniz.

unnamed

Oyunda puan kazanabilmeniz daha doğrusu ilerleyebilmeniz için şişelerin bulunduğu renkleri patlatmanız gerekiyor. Bu sayede şişe açılarak bölümdeki kutu soda ile dolarak ilerliyorsunuz. Tüm alan dolduğunda ise bölümü kazanmış oluyorsunuz.

indir

Hemen her yerde otobüste veya rastgele bekleyen insanların elinde oynarken görebileceğimiz bu oyunun  hileli modunu sizlere veriyoruz. Böylece istediğiniz özelliklere sahip olan oyun hilesini yükleyebilir hemde oyunun zevkini kaçırmadan daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

indir-2

Grafikleri 3D-2D’dir.Candy Crush Saga Play Store’da 16.000.000’den fazla indirilmiştir.Sizde sitemizden modlu şekilde oyunu indirebilirsiniz.Bol eğlenceler…

indir-1

Candy Crush Saga v1.87.0.3 MOD APK İNDİR – 69MB


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About MobilHile

Check Also

1-10-300x169

ASSOLUTO RACİNG V1.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Assoluto Racing, gerçek arabalarla oynayabileceğiniz bir android yarış simülasyonudur. Dünyanın en iyi araçları oyunda lisanslı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir