Captain America: TWS oyununun android hileli apk indirip Captain America: TWS hileli mod ile oynayabilirsiniz. Captain America: TWS Hile indir

Captain America: TWS Nasıl Hile Yapılır

Captain America: TWS, Captain America’yı kontrol ettiğiniz ve düzinelerce farklı düşmana karşı bir SHIELD saldırı takımını yönettiğiniz aynı isimli filme (Captain America: The Winter Soldier) dayanan bir aksiyon oyunudur.
Captain America’yı otomatik olarak kontrol edebilirsiniz, SHIELD askerleri de sizi takip eder ve otomatik olarak saldırırlar. Onlara el bombalarını hazırlamaları emrini verebilirsiniz; ancak genelde kahramanınızı hareket ettirir ve ekranda onların üstüne dokunarak düşmanlara saldırırsınız. Ayrıca kalkanınızı kullanmak için parmağınızı ekranda kaydırabilirsiniz.
Oyun esasen çeşitli seviyeleri geçtiğiniz tek oyunculu savaşlara yöneliktir; ancak Captain America: TWS’de arkadaşlarınızdan yardımla oynayabileceğiniz bir eşzamansız multiplayer modu da bulacaksınız.
Captain America: TWS Android’de iyi bir oyun oynamak isteyen Marvel ve film hayranlarını memnun edecek harika grafiklere sahip eğlenceli bir aksiyon oyunudur.