PAYLAŞ

Carx Drift Racing , drift severler için kaliteli bir araba yarış oyunudur.

carx-drift-racing-android

CarX Drift Racing, gerçeğe yakın dinamikleri ile drift yapacağınız popüler bir yarış oyunudur.Oyunda son derece kaliteli grafiklerin yanı sıra drift için gereken kontrol mekanizması da kusursuza yakın durumda. Özellikle gaz ve fren ayarı gibi ince oynamalarda aracın drift kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. El freni de her zaman keskin virajlar için parmaklarınızın altında olacak.

images

Oyunun içerdiklerine bakacak olursak drift alanında güzel bir simülasyon içeriği sunsa da pistte rakiplerinizle mücadele edeceksiniz ve yarışların hepsini kazanmaya çalışacaksınız. Rakiplerinizden daha hızlı ve daha dikkatli olmanız gerekiyor.

indir

Aldığınız arabaların dış görünüşüne müdahale edebiliyorsunuz ve bunun dışında teknik özelliklerini geliştirebiliyorsunuz. Modifiyeli araçlarınızla güzel drift ler ortaya çıkarabilirsiniz. Oyunu mod apk olarak sitemizden indirebilirsiniz. Bol eğlenceler…

maxresdefault

Oyun Adı: CarX Drift Racing
Dil: İngilizce
Boyut: 345,24 MB
Geliştirici Firma: CarX Technologies
Dosya Türü: .apk

CarX Drift Racing v1.5.1 MOD APK İNDİR – 26MB

CarX Drift Racing v1.5.1 SD DATA İNDİR – 395MB

KURULUMU

CarX Drift Racing v1.5.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.CarXTech.CarXDriftRacingFull” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing v1.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 1.5.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 1.5.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK