Home / Hileli Android Oyunlar / Castle Clash Hileli APK indir

Castle Clash Hileli APK indir

Günümüzde dünya genelinde strateji oyunlarına ilgi baya fazla. Ve haliyle birçok strateji oyunları bulunmaktadır. Android strateji oyunları arasında bugün sizlere tanıtacağımız ve önereceğimiz oyun “Castle Clash“!

Milyonlarca kullanıcısı olan “Kale Savaşı” adlı oyunun Türkiye sınırları içerisindeki kullanıcı sayısı 300.000’i aşmış durumda! Kaliteli bir şekilde hazırlanmış dinamikler ile, ücretsiz oynayan kullanıcı ile ücretli oynayan kullanıcının aldığı zevk arasında pek fark bulunmamakta. Oyunun grafikleri de diğer strateji oyunlarına nazaran bir tık daha üstte diyebiliriz.

Oyunu diğer strateji oyunlarından ayıran özellikler neler sorusuna gelirsek, ilk olarak 30’a yakın farklı kahraman seçimini söyleyebiliriz. 30’a yakın kahramanlardan sadece 5 tanesini seçebiliyorsunuz. Tabi bu kahramanları almak içinde gem, kırık veya or gerekmektedir. Kahramanları da 3 kategoriye ayırmışlar; sıradan, elit ve efsanevi… Diğer bir özelliğe gelirsek ücretli olarak oyun içi marketten satılan gemleri, oyun içi etkinlikler ile de kazanabiliyorsunuz. Malum gem’in çok fazla avantajı var. Ücret yatıran ile yatırmayan arasındaki farkı kapatmak için oyun böyle bir seçenekte sunmuş!

Castle Clash Hileli APK indir

Farklı bir özelliğe gelirsek oyuna günlük olarak girdikçe hediyeler kazanıyorsunuz. Castle Clash apk oyununda seviyenize göre günlük olarak or, gem ve kırık hediyesine sahip oluyorsunuz. Ve oyunun en önemli sayabileceğimiz özelliğine gelirsek; tamamen dengelenmiş oyun dinamikleri diyebiliriz. Oyuna para yatırıp, günde 1 saat bile aktif olmayan bir kişi asla güçlü konuma gelemiyor. Ne kadar para yatırırsanız yatırın oyunda aktif olmadıktan sonra güçlenemiyorsunuz. Bu sayede oyunda para yatıran ve yatırmayan kullanıcılar arasında seviye farkı yaşanmıyor.

Eğer hileli bir strateji oyunu oynamak istiyorsanız dikkat edeceğiniz 2 özellik olmalı. Birincisi geniş kitleye sahip bir oyunu oynamak, ikincisi ise dengeli dinamiklere sahip bir oyunu oynamak. “Castle Clash” bu iki özelliği de barındırdığı için sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz.

İndirme linkleri

Castle Clash Hileli APK indir

Alternatif:

http://link.tl/BNl3


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About Admin

Check Also

unnamed-1-2

CANDY CRUSH SAGA V1.91.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Candy Crush Saga oyunu devasa bir oyuncu kitlesine sahip, eşleştirme oyunudur. Tatlı ve oldukça çekici …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir