CATAN: World Explorers oyununun android hileli apk indirip CATAN: World Explorers hileli mod ile oynayabilirsiniz. CATAN: World Explorers Hile indir

CATAN: World Explorers Nasıl Hile Yapılır

CATAN: World Explorers, Pokémon GO ve Ingres’in yaratıcısı Niantic tarafından geliştirilen yeni bir AR oyunudur. Bu kez (caddelerde Pokémon yakalamak ya da portalları ele geçirmek için savaşmak yerine) şehrinizin tamamı kocaman bir Catan panosuna dönüşür — eğer Settlers of Catan hakkında bilginiz yoksa, dünyanın en popüler masa oyunlarından biridir.
CATAN: World Explorers oyununu oynamak için daha önceden var olan Facebook hesabınız ya da Google aracılığıyla bir kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Bu adımı tamamladıktan sonra, oyunun tamamı için en büyük kararı verme zamanı gelmiştir–bir grup seçmek. Arasından seçim yapabileceğiniz üç seçenek vardır: ‘Golden Bears’, ‘Blue Bears’ ve ‘Red Wolves’. Eğer daha önce bir Niantic oyunu oynamışsanız, bu kesinlikle bir çağrışım yapacaktır. Tarafınızı seçtikten sonra avatarınızı kişiselleştirebilirsiniz.
Popüler Settlers of Catan masa oyununda olduğu gibi, CATAN: World Explorers oyununda da hem ticaret yapmak hem de kasabanız için geliştirmeler almak için kaynakları stoklamalısınız. Odun, metal, tuğla, tahıl ve yün — bu kaynaklar kasabanızı yükseltmek için satın almalar yapmanız için gerekli ürünlerdir. Elbette, görevlere de çıkmanız gerekir. Ve takas. Aslında pek çok kez yapmalısınız. Bu, müzakere becerilerinizin, tıpkı masa oyununda olduğu gibi, kazanmanız için çok önemli olduğu anlamına gelir.
CATAN: World Explorers dikkat çekici bir AR oyunudur. Popüler tahta oyununu Android’de tamamen yeni bir boyuta taşımıştır ve orijinal konsepti tamamen yeniden keşfetmiştir. Üstteki kiraz, grafikleri – bu başlığa tam da uyan ‘düşük poli’ bir estetiğe sahiptir.