PAYLAŞ

Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK

Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması ile mesajlaşmak artık daha kolay. Neden mi? Çünkü seni, senden daha iyi tanıyan ve ne zaman ne yazacağını bilen bir klavye uygulaması olan Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması var. Cheetah Keyboard APK uygulaması size kazandırdıkları saymakla bitmez ama en basiti olarak zamandan tasarruf edeceğinizi söyleyebiliriz. Uzun süreli bir işte çalışıyor, bilgisayarla uğraşıyor  yada canınızın sıkkın olduğu bir zaman da üstüne bir de telefondan yazı yazmak size zor gelebilir ama Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması sayesin de siz bu dertten kurtulacaksınız. Cheetah Keyboard download uygulaması tam size göre olabilir.

Çita Klavye APK

Çok yaratıcı, eğlenceli ve renkli olan Cheetah Keyboard  APK uygulaması size klavyenizi istediğiniz şekilde tema oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Zor olan kısım ise birbirinden farklı yüzlerce tema arasından sana en iyi olanı bulmak.  Çita Klavye indir uygulaması sizin seçtiğiniz 5 farklı temayı birleştirmenize de imkan veriyor. İstediğiniz temaları seçip birleştirmek ve kendinize en uygun temayı yaratmak için yapmanız gereken tek şey ise Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması indirmek.

Çita Klavye APK indir

 

Mesajlaşma için emoji kullanımı olmazsa olmaz bir etkendir.Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması ile birbirinden farklı yüzlerce imoji ile mesajlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.Akıllı imoji sistemi sayesinde en çok kullandığınız kelimelere uygun imojiler ile sizi hem şaşırtan hemde eğlendiren Çita Klavye APK uygulaması tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

Cheetah Keyboard

Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması Türkiye de ilk ve tek olan ‘kendi temanı oluşturma’ imkanı sağlamaktadır.Onlarca renk ve yüzlerce seçenek arasından kendine özel temanı oluşturmak için yapman gereken şey ise sadece Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması indirmektir.

Cheetah Keyboard Download

Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması insanların çok sevindiğin de yada çok sinirlendiğin de klavye de daha hızlı yazdığı bilimsel olarak açıklanmıştır ama hızlı yazmak deyince akla tabi ki yazım hataları geliyor.Hızlı yazıp, yazım hatası yaparak gönderdiğiniz mesajlar artık sizi daha çok sinirlendirmeyecek. Çünkü artık Cheetah Keyboard – Çita Klavye
APK uygulaması var.Yaptığınız yazım hatalarını direk bularak ‘mesaj gönder’ tuşuna bastığınız da otomatik olarak düzelten Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması artık sizin zorda kalmanızı engelleyecek.

Cheetah Keyboard APK

Artık mesajlaşmak daha kolay. Cheetah Keyboard – Çita Klavye APK uygulaması sayesinde elinizi klavye üzerinden kaldırmadan da yazı yazabilir klavyede uzun süren tıklamaların önüne geçebilirsin. Bu etkiye sahip olmak için ise yapmanız gereken şey Cheetah Keyboard – Çita Klavye APK uygulaması indirmek.Geriye kalan ise siz ve sevdikleriniz ile rahat rahat mesajlaşmak.

Çita Klavye indir

Mesajlaşma denilince akla direk telefon geldiğini herkes bilir ama ya tabletten de bu uygulamayı kullanmak isteyen olursa diye Cheetah Keyboard  APK uygulaması tabletlere de uyumlu bir uygulamadır. Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması ile telefonda yaptığınız her şeyi tabletinizden de yapma olanağı sağlayan bu uygulamanın size bir hediyesi de olacaktır. İndirdiğiniz ilk hafta Çita Klavye APK uygulamasında olan bütün imoji ve GİF’ler kullanıma açık olacaktır.

Cheetah_klavye

Cheetah Keyboard-Çita Klavye APK uygulaması indirdiğiniz ilk hafta size bir güzellik yaparak tüm GİF, imoji ve özel profil süslemeleri açık olacaktır. Peki ilk hafta bittikten ve bu özellikler kaybolduktan sonra geri nasıl alacağız diyorsanız eğer yapmanız gereken ise çok basit. Sadece mesajlaşmak. Gelen ve giden mesajlar hafta sonunda hesaplanıp size özel ‘coin’ler elde ederek bu özellikleri tekrar elde edebilirsiniz.Ne kadar çok mesaj atar ve mesaj alırsanız o kadar fazla ‘coin’ elde edebilirsiniz. Çita Klavye APK uygulaması son zamanların en popüler uygulamasıdır.
Yoksa sizde hala yok mu ?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK