Chicken Shoot oyununun android hileli apk indirip Chicken Shoot hileli mod ile oynayabilirsiniz. Chicken Shoot Hile indir

Chicken Shoot Nasıl Hile Yapılır

Tavuklardan nefret ediyor musunuz? Peki ya silahları seviyor musunuz? Cevabınız her iki durumda da olumluysa Chicken Shoot, beklediğiniz oyun olabilir. Oyunun karmaşıklığı, a. kanatlı hayvanların yok edilmesi ve b. günümüzün en popüler silahlarından bazılarının başarılı bir şekilde uyarlanması özelliklerinin çok planlı bir şekilde dengelenmesinden kaynaklanıyor.
Chicken Shoot, kesintisiz atıştan sonra bu tavukların seviye boyunca ortadan kaldırılması gereken çok yönlü, tuhaf bir aksiyon oyunudur. Bu oyun basit gibi görünse de, süre bitmeden bütün tavukları vurmanız gerekir ve bu sırada diğer seviyelere devam etmek için cephanenizi de korumalısınız. Üstelik, sadece onlara bir çiftlik senaryosunda meydan okumakla kalmayacaksınız, oyunda ne kadar ilerlerseniz sürenizin ve cephanenizin de o kadar sınırlı sayıda kaldığını fark edeceksiniz.
Chicken Shoot’un oyun kurgusu yeterince basittir, fakat bir süre sonra her oyunun süreye karşı gerçek bir yarış olduğunu görüceksiniz, bu oyunda ücretsiz olarak bulabileceğiniz 20 farklı seviyeyi geçmek için sahne ezberlemenin, reflekslerinizin ve tepki sürelerinin ne kadar önemli olduğunu da deneyimleyeceksiniz.
Chicken Shoot’da mümkün olduğunca hızlı ateş etmek için tabanca, tüfek ve av tüfekleri arasından en beğendiğinizi seçin, bu oyun deneyimli oyuncular için bile eğlenceli olduğu kadar bağımlılık yaratıcıdır.