Clash Of Robots oyununun android hileli apk indirip Clash Of Robots hileli mod ile oynayabilirsiniz. Clash Of Robots Hile indir

Clash Of Robots Nasıl Hile Yapılır

Clash Of Robots, güçlü bir robot olarak oynadığınız, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşarak bir numara olma arayışında olan çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur.
Oyun, rakiplerinizi yenmek için ihtiyacınız olan temel kuralları ve hareketleri öğreten bir öğretici ile başlar. Ekranın sol tarafındaki kontrollerle hareket edebilir ve sağ taraftaki kontrollerle rakibinize saldırabilirsiniz. Bu kontrolleri doğru şekilde birleştirirseniz, ciddi hasarlara neden olacak güçlü kombinasyonlar bile yapabilirsiniz. Ama hepsi rakibinize saldırmakla ilgili değil; kendinizi savunmak zorundasınız. Her kim ölürse kaybeder.
Sıralamaya çıkmak için savaşırken, her türlü robotla karşılaşacaksınız. Onları yenmek istiyorsanız benzersiz özelliklerine ve yeteneklerine dikkat edin. Kendi robotunuzu yaratın ve ilerledikçe geliştirin, bu eğlenceli oyunda dünyanın her yerinden oyuncularla savaşın.