PAYLAŞ

Clash Royale apk hile

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

Clash Royale apk hile. Aren’i girin! Clash of Clans’ın yaratıcılarından Royale, en sevdiğiniz Clash karakterleri ve bir düzineden fazla gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor.

Clash Royale Light mod

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

Çatışma Klanları bildiğiniz ve sevdiğiniz, büyüleri ve savunmaları ile birlikte toplamak ve Royals da dahil olmak üzere düzinelerce kart yükseltmek. Royals, Prince, Knights, Little Dragon ve daha fazlasından oluşur. Düşman Kings and Princesses’ten indirerek rakiplerinizi düşürün ve Cup, Crowns and Arenas’ta zafer kazanın. Bir Klan oluşturun, kartlarınızı paylaşın ve kendi savaş alanınızı oluşturun.

Clash Royale hileyle zafer kazan!

LÜTFEN UNUTMA! İndirme ve oynama Clash Royale ücretsiz, ancak bazı oyun öğeleri gerçek para için satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen satın alma işlemleri için Google Play Store uygulamasının ayarlarından şifre koruması ayarlayın. Buna ek olarak, Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası uyarınca, Clash Royale’i indirip oynamak için en az 13 yaşında olmalısınız.

Clash Royale Barbar Mod

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

Bir ağ bağlantısı da gerekli.

Royale v5 mod

ÖZELLİKLER
Tüm dünyadaki trenleri gerçek zamanlı olarak al ve kupalarını al
Açılan ödüller, güçlü yeni kartlar toplamak ve mevcut ödülleri yükseltmek için ödüller kazanmak
Rakibinizin kulelerini yıkın ve Crown’u epik taç gövdeleri kazanmak için kazanın
Clash Royale Ailesi ile birlikte, en sevdiğiniz Clash askerleri bir kart sihirbazlığı ve savunma koleksiyonu oluşturup onları büyütüyorlar.
Riffles’i yenmek için nihai Muharebe Kaderi’ni yarat
Birden fazla Arenada tırmanış yapın
Bir Klan oluşturun, kartlarınızı paylaşın ve kendi savaş yerlerini yaratın
Klan arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza özel bir çekişme ile meydan okuyun

Clash Royals Zeus Mod

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

TV Royals’den en iyi yarışmaları izleyerek farklı savaş taktiklerini öğrenin
Clash Royale, gerçekçi bir strateji oyunudur ve çılgın düşmanları olan diğer oyuncularla çevrimiçi mücadele eder. Burada Klanlar Çatışması’nın tüm karakterlerini bulacaksınız: Devler, Barbar Kings, Duvar Kırıcılar, Okçular ve gerisi.

Clash Royale oyunu basit ve düz. Oyuna üç kule ile başlayın: biri ortada ve iki köşede. Amacınız sendikayı kullanmak ve düşmanın orta kulesini yok etmek ve kendi yararsızlığını korumaktır. Eşitlik yoksa, her turnuva üç dakika alır ve eşitlik durumunda ekstra bir zaman kalır.

Clash Royale çok farklı dernekleri var, ancak önce kilitlerini kırmanız gerekiyor. Ünitelerin kilitlerini kırmak ve seviyeyi atlamak için kartları toplamalısınız. Bu kartlar, turnuva kazananları kutusunda.

Clash Royale Apk Hile

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

Her Clash Royale birimi özel bir karaktere sahiptir: Yaşam Noktaları, Saldırı Aralığı, Yayılma Süresi, Hız, vb. Seviyeli ve biriminizi istediğiniz gibi düzenlerken bu özellikleri geliştirebilirsiniz.

Clash Royale, sıcak ve eğlenceli bir çok oyunculu strateji oyunudur. Her ikilide kısa bir süre vardır (bir ile dört dakika arasında), bu da istediğiniz zaman çalabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, orijinal çatışmalarda olduğu gibi grafikler çok iddialı.

Royal Apk hile, Clash royal apk hile, mobil apk hile, Clash royal andriod hile, Clash royal iphone hile, Zeus mod , jailbreak clash royal, Clash royal hile

Clash Royale apk hile
Clash Royale apk hile

Clash Royal Apk Hile İndir

 

kafa topu hileli apk indir

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK