PAYLAŞ

Clash Royale Private Server APK İndir

Clash-Royale-Private-Server
Clash Royale Private Server

Oynanış

Clash Royale Private Server uygulamasını indirdikten sonra oyuna giriş yapıyoruz ve karşımızı da ilk ‘isim seçme’ bölümü geliyor. Burada kendimize ait olan ismi giriyoruz. Oyunda kullanıcı sayısı çok olduğundan belki kullanmak istediğiniz isimler başkası tarafından alınmış olabilir. İsmimizi belirledikten sonra giriyoruz ve karşımıza ilk ücretsiz sandığımız geliyor. Bu sandıktan belli bir miktar altın, kart ve kart parçaları çıkıyor. Daha sonra desteler bölümüne girip kendimize oyun içinde kullanmak istediğimiz desteleri hazırlıyoruz. Bu destelere 5 farklı kart koyabiliyoruz. Hazırladıktan sonra oyuna giriyoruz. Oyunda amacımız rakibimizde ki 3 kuleyi de yıkmak. Bazen rakiplerimiz güçlü oluyor ve yıkmak zor oluyor. Böyle zamanlar da ise yapmanız gereken en iyi taktik tek kulesini hedef alıp bir kulesini yıkmak ve defans yapmaktır. Süre bittiğin de bir kule yıkıp rakibinin de kuleni yıkmasını engellediğin için yine sen kazanırsın. Oyunu indirmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Clash Royale Private Server Ücretsiz

Artık Clash Royale Private Server Ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Kullanıcı sayısının çok olması ve giderek de artması yüzünden yapımcı şirket böyle bir uygulamaya gitmiş ve bizler için de çok olumlu bir uygulama olmuş. Peki oyun ücretsiz oldu ve elimize ne geçti diye soranlar da illa ki olacaktır. Oyunun ücretsiz olmasının bize faydası, oynayan oyuncular oyunu indirmek için değil de oyunda güçlenmek için para harcayacak demektir. Yapılan araştırmalara göre ücretli oyunları indirdikten sonra oyundan memnun olan kullanıcı sayısı %50. Durum böyle olunca ücretsiz oyunlara olan rağbet artmış oluyor. Oyunu indirip deniyorsunuz ve beğenirseniz de para yatırarak güçleniyorsunuz.  Oyundaki seviye sıralamasında bulunun ilk 4 oyuncu, oyuna 10 dolardan daha az yatırmış kullanıcılardır. Yani amaç ne kadar para yatırdığın değil elindekileri nasıl değerlendirdiğin olacaktır. Elinde bulunan kartları en iyi şekil de düzenle, en iyilerini geliştir ve savaş esnasında en taktik ile kullandıktan sonra önünde duracak kimse olmaz. Bize inanmıyorsan eğer aşağıda bulunan linke tıkla ve indir. Kendi gözlerinle görme fırsatı elinde

Clash Royale Private Server Altın ve Elmas

Clash-Royale-Private-Server-Altın-ve-Elmas
Clash Royale Private Server Altın ve Elmas

Oyundaki ne önemli konu Clash Royale Private Server altın ve elmas konusudur. Altın kartlarını yükseltmenizi ve geliştirmenizi sağlar. Elmas ise yeni sandıklar ve kartlar almanızı sağlar. Biz yani Mobilhile.com olarak sizlere altın ve elmas hilesi hizmeti de sunucaz tabi ki ama önemli olan bunu nasıl kullanacağınızdır. Bir kaç öneri de bulunmak gerekirse eğer normal günlerde elmas kullanıp sandık almak mantıksızdır. Sandıkları önemli günler de yani; etkinlikler de , hafta sonlarında yada bayram zamanları almak çok daha mantıklı olacaktır. Neden mi peki; çünkü böyle etkinlikler zamanında özel kasalar çıkar ve içinde destansı kart yada kart parçaları düşme olasılığı artar. O yüzden tavsiyemiz etkinlik zamanını beklemeniz olacaktır. Normal günler de ise oyun kazandıkça size verilen ücretsiz sandıklar yada 5 saatte bir verilen ücretsiz sandıklar ile idare etmeniz de oldukça fayda sağlayacaktır.

Clash Royale Private Server Para Hilesi

Clash Royale Private Server Para Hilesi diyince hemen kafanız karışmasın para derken altını kastediyoruz. Oyunda altın elmas kadar olmasa da yine de çok önemlidir. Elmas ile ne kadar çok sandık açarsanız açın yada yine elmas ile ne kadar destansı kart elde ederseniz edin altın olmadan yükseltim yapamıyorsunuz. Bu da altını, elmas kadar değerli kılıyor. Oyun başların da herkesin yaptığı hataya düşmeyip altın biriktirirseniz eğer ilerde bir nebze daha rahat edebilirsiniz. Yeni başlayan oyuncular altını görünce hemen sandık alıyor ve hızlıca harcıyor. Siz, siz olun altınınızı biriktirin. Başlarda yükseltim ve birleştirme için ufak miktarda altınlar isterken, ileri ki zamanlar da yükseltim yapmak isteyeceğiniz bir destansı kart için nereden baksanız 250k altın isteyecektir. O yüzden elinizde ki altınları hemen harcamayın ve biriktirin.

Clash Royale Büyülü Sandık

Clash Royale Büyülü Sandıklar sizlere günde bir defa ücretsiz olarak veriliyor ama elmas ile de alınabiliyor. Oyunda ki etkinlik sandıklarından sonra ki en iyi sandıklar büyülü sandıklardır. İçlerinden destansı kartlar ve kart parçaları, yüksek miktarda altın, elmas yada iksirler düşebiliyor. Oyunda içinden elmas düşen tek sandık büyülü sandıktır. Diğer hiç bir sandıktan elmas düşmez. Bizim tavsiyemiz ise bu sandıkları biriktirmeniz ve toplu olarak yani 7-8 tane sandığı ard arda açmanız. Bu sayede içinden düşecekler daha faydalı eşyalar olabilir. Oyunda özel günler için de sandıklar mevcuttur. Diğer sandık çeşitleri ise ; Süper Büyülü Sandık > Büyülü Sandık > Dev Sandık > Altın Sandık > Gümüş Sandık şeklindedir. Bu sandıklardan farklı oran da ve kalite de eşyalar düşmektedir. Yüksek kalite düşme ihtimali ise tamamen şansınıza kalmıştır. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Clash Royale Private Server Mod APK

Clash-Royale-Private-Server-Mod-APK
Clash Royale Private Server Mod APK

Clash Royale Private Server Mod APK gerçek zamanlı bir oyundur. Yani, oyunda arenaya girdiğiniz de karşınızda bilgisayar değil sizin gibi bir oyuncu vardır. Bu sayede oyunlar daha keyifli ve heyecanlı olacaktır. Son zamanlar da iyice yükselişe geçen ve tüm dünya üzerinde ‘açıklanan sayıya göre’  15milyon indirmeye ve çevirim içi oynayan 500bin kişi olduğu açıklandı. Ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemeyiz ama oyun için de arena bulma süresi yaklaşık 15saniyeden daha az sürdüğü için dediklerin de haklılık payı da yok değil. Oyunda fazla kullanıcının olması rekabeti arttırdığı gibi sizleri de oyunu oynamaya teşvik edecektir. Dün seviye olarak alt sıranızda olan oyuncu yarın belki de seviye olarak sizi geçebilecek. Bu durum cidden hiç hoş olmayacaktır. Onun sizi geçmesini önlemek için sizinde oynamanız gerekecek ve bu sayede rekabet ortamı oluşacak. Çevirim içi oyunlar da rekabet çok eğlencelidir. Oynama isteği verir ve heyecanlanmanız neden olur. Siz de eğer rekabeti seviyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Clash Royale Private Server Hack

Clash-Royale-Private-Server-Hack
Clash Royale Private Server Hack

Clash Royale Private Server Hack sayesinde oyunu kısa zamanda öğrenebilir ve üst sıralara hızla tırmana bilirsiniz. Oyun ilk başlar da her oyun gibi biraz sıkmaya başlıyor ama bu sıkıcı zamanı en iyi şekilde atlatmak için ise en azından 1 saat boyunca sürekli arenaya girerek atlata bilirsiniz. Sürekli arenaya girmek ve kazandığınız da elde ettiğiniz sandıkları açarak yükselebilir ve zaman geçtikte oyunun sıkıcı kısmını geride bıraka bilirsiniz. Yapmanız gereken sadece oynadığınız süreye bağlı olarak 1-2 gün dişinizi sıkmak. Daha sonra oyundan çıkmak dahi istemeyeceksiniz. Farklı taktikler ve desteler kullanarak rakiplerinizi şaşırtabilir ve onları ezerek mağlup edebilirsiniz. Oyunda ki boş zamanınızı değerlendirmek için ise sürekli yeni taktikler denemek için kendinizi zorlayın. İlk başlarda yaşayacağınız bu zorluklar sizlere ileri de büyük başarılar olarak döneceğine inancımız tamdır. Hemen indirip başlamak için aşağıda bulunan linke tıklaman yeterli olacaktır.

Clash Royale Private Server Hile

Clash Royale Private Server Hile ile kısa zamanda yükseleceksiniz. Peki nasıl mı? Uygulamamızı indirdiktekten sonra için de yazan tavsiyeleri kullanarak bir çok oyuncunun bilmediklerini öğrenecek ve doğru oyunlar ve kararlar vererek hızla yükseleceksiniz. Sizden önce başlayan oyuncuları hızla geçerek direk zirveye oynayabileceksiniz. Clash Royale oyunun da sıralama pek önemli değildir. Seviyesi sizden yüksek olan birini arenada yenmeniz belki de saniyelerinizi alacaktır yada seviyesi sizden düşük olanın sizi yenmesi saniyelerini alacaktır. Bu tamamen oyuncunun kullandığı taktik ve deste seçimine bağlıdır. Karşınızda ki oyuncuya göre siz de taktik ve deste seçimi yapabilir ve hiç beklemediği yerden vurabilirsiniz. Bunun için ise uzun uğraşlara gerek yoktur. Rakiplerinizi iyi analiz etmenin önemli olduğu oyunda yapmanız gereken rakibi tanımak ve ona göre kendinizi ayarlamak.

Clash Royale Private Server Gereksinimleri

Clash Royale Private Server Gereksinimleri çok yüksek değildir. Son gelen güncelleme ile oyun yaklaşık 100mb civarıdır ve indirirken sizden ‘ galerinize erişim, uygulama içi satın alma işlemleri ve kablosuz bağlantı’ gibi işlemlere erişim istemektedir. Araştırmalarımız ile bunları kabul edip indiren oyuncular daha önce hiç sıkıntı yaşamamıştır. Sizler de gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Yapmanız gereken siteden oyunu yükleye tıklamak ve indirmeye başlatmak. İndirdikten sonra ise oyuna giriş yapıp isminizi seçiyorsunuz ve oyun oynanmaya hazır hale geliyor. Şimdiden herkese iyi oyunlar. Clash Royale Private Server oynayan birisi olarak sabırsızlıkla sizleri bekliyorum.

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki konu:> P1 Drift Simulator

 

 

Sitemizde ki diğer oyunlar için tıklayın

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK