PAYLAŞ

Clumsy Ninja Apk, eğlenceli oyun arayanlar için Clumsy Ninja önerilir ninjanıı eğitip kuşak atlatabilirsiniz tabi sakarlık halleri sizi çok güldürecek.

indir

Gelmiş geçmiş şanssız ninja Clumsy Ninja ile tanışın. Onu eğitebilir, gökyüzüne fırlatabilir, gıdıklayabilir ve balonlarla oynamasını sağlayabilirsiniz.

indir-1

Clumsy Ninja, Sakar bir ninjayı eğitmek için emek vereceğiniz eğlenceli oyundur. Milyonlarca kişinin beğenerek oynadığı Clumsy Ninja oyunu gerçekten müthiş bir macera sunuyor.

hqdefault

Oyunda oldukça sevimli olan bir ninjanın başarılı hale gelmesi için çaba gösteriyorsunuz. Oyunun isminden de anlayabileceğiniz gibi bu beceriksiz bir ninja fakat sizin eğitiminiz ile çok başarılı bir hale gelebilir.Tüm her şey Clumsy Ninja’nin becerisine beceri katacak. Sürprizlere hazırlıklı ol ve ninjana iyi bak. Bu tatlı mı tatlı ninjanın ölmesini hiç istemezsin.

clumsy-ninja

Clumsy Ninja v1.26.0 MOD APK İNDİR – 19MB

Clumsy Ninja v1.26.0 SD DATA İNDİR – 142MB

KURULUMU

Clumsy Ninja v1.26.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.clumsyninja” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Clumsy Ninja v1.26.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Clumsy Ninja 1.26.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Clumsy Ninja 1.26.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK