PAYLAŞ

Counter Strike Nasıl Oynanır? Oyunun içeriğinde neler vardır?
header

Counter Strike: Global Offensive ‘in temel özelliklerinden ve nasıl oynandığından bahsedecek olursak, bir çoğumuzunda bildiği gibi online oynanan savaş oyunları kategorisindedir. Beşerli takımlardan oluşan  “rekabetçi” modu ile toplam 30 raundluk kıyasıya bir yarış oyunu da diyebiliriz aslında.

Counter-Strike: Global Offensive 2 takımdan oluşmaktadır. Bunları Counter Terrorist ve Terrorist  olarak sıralayabiliriz.

Harita konusuna gelecek olursak; Dust 2, Inferno, Cache, Cobblestone ve Mirage oyuncuların daha çok tercih ettiği haritalardır.

Ayrıca bu oyunda rütbe sistemi mevcuttur. Bu şekilde daha iyi oyuncular ile oyuna yeni başlamış henüz oyuna alışamamış oyuncuları aynı maçta karşılıklı oynatmanın önüne geçilmiş oluyor.

 

fa4cf672415f66261cbd349087f3c391_ver-1-000-bilder-om-csgo-p-cs-go-rank-memes_700-820

SİLAHLAR

Silahlar üzerine farklı desenler eklenmiş halleri steam mağazasında satılabiliyor ya da bu silahlara eğer şansınıza güveniyorsanız size maç yaptıkça verilen kasaları yine Steam’den satın alınan anahtarlar yardımıyla açarak erişebiliyorsunuz. Bazı silahlara 2500 TL’ye kadar fiyat biçildiğini söyleyebiliriz.

Oyunun mekaniğinden bahsettikten sonra şimdi de önemli püf noktalardan yani tüyolardan bahsedelim ve bu yazımızı aşağıdaki bağlantı ile güçlendirelim.

cs_go_silahlari

 

 

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK