PAYLAŞ

Counter Strike, gerçekten ülkemizde en çok oynanılan efsane bir oyun. Özellikle 1.6 sürümü ile başlayan yüksek bağımlılık, şuan için yerini daha gelişmiş olan CS GO’ya bırakmış gibi görünüyor. Özellikle Rusya’da birçok genç tarafından oynanan bu değerli oyun, diğer ülkelerde de oldukça yüksek sayıda oyuncu kitlesine sahip. Ülkemizde de “Steam” üzerinden 24 TL’ye satılan bu oyun, uygun bir fiyata sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmekte.

Özellikle 1.6 versiyonu ile alıştığımız Counter Strike, Global Offensive versiyonu ile gerçekten çok büyük bir gelişme gösterdiğini ispatlamış. Öyle ki 1.6 sürümündeki görüntü ve ses kalitesi ile GO sürümündeki kaliteler arasında kesinlikle bir ilişki yok. 1 GB Ram’e sahip olan bir bilgisayarda dahi açılmakta olan 1.6 yerine en az 2 GB Ram isteyen Global Offensive, gerçekten Valve için bir devrim niteliğini taşıyor. Öyle ki 1.6 ve diğer sürümler ile çok geniş bir kitleye ulaşan bu firma, kullanıcılarının isteklerini göz ardı etmek istemedi ve tamamıyla kullanıcı memnuniyeti odaklı oyunlar geliştirmeye odaklandı.

Ülkemizde de özellikle “Oyun Yöneticisi” tarafından CS GO serverleri açılmakta. Bu kadar popüler olarak oynayan bir oyunun hilesi de kesinlikle mevcut. Ancak bu hileleri “Steam” üzerinden kullanan kişilerin büyük bir kısmı “Vac-Ban” ile karşı karşıya kalıyor. Dolayısıyla hesabınızın banlanmasını ve oyuna verdiğiniz ücretin boşa gitmesini istemiyorsanız hile kullanmamanızı öneririz.

Bu tür savaş oyunlarında en etkili olan hile türleri genellikle “Wall Hack’ler”dir. Öyle ki nerede olduğunu gördüğünüz bir oyuncuyu vurmak emin olun ki oldukça kolay. CS GO ile özdeşleşen en değerli wall hack programı da Glow Wallhack. Çeşitli sürümleri bulunan bu wall hack’in en güncel sürümü ise v0.6. Çeşitli tuş kombinasyonları ile etkinleştirebileceğiniz bu hile programı gerçekten oldukça basit ve kullanışlı. İlk olarak CS GO oyununu açıyorsunuz. Daha sonra da hile programını aktif etmelisiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra da istediğiniz oyun sunucusuna bağlanıyorsunuz. Server’a bağlandıktan sonra hile aktif bir şekilde kullanılabilecektir. Eğer ki hile aktif olmadıysa “F8” tuşuna basarak hileyi aktif etmeyi deneyebilirsiniz. En kısa sürede güncel hileleri bu konu altından paylaşacağız. Takipte kalın.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK