PAYLAŞ

Crazy Taxi City Rush  Android üzerinden cep telefonu ve tabletler için yapılmış eğlenceli bir taksi oyundur,sınırsız para hilesi de içerir.

1

Amacınız kontrolünü sağladığınız taksi ile bulunduğunuz şehir içinde ortalığı birbirine katarak ilerlemek ve müşterilerinizi zamanında istekleri yerlere eriştirmektir.

crazy_taxi_city_rush_preview_01

 

Son güncellemeyle de yeni insanlar ve arabalar olacaktır.Artık bunlarla da Crazy Taxi’de yüksek skorlar yapabileceksiniz. Google Play Store’da yayınlandığından itibaren büyük rağbet gören SEGA yapımın eğlenceli bir oyunu olan alışık olduğumuz Crazy Taxi’den pekte farkı olmayan bu sürümünü hileli şekilde indirebilirsiniz

2

 

Sınırsız para hileli, sınırsız benzin hileli, tüm araçlar kullanıma açık şekilde sunuyoruz bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip görevleri bitirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi düzeydedir.Oyunu alttaki linkten indirerek sizde bu keyfe varabilirsiniz. Diğer kullanıcılara nazaran sizin avantajınız herşeyin sınırsız olması.Sizde hemen indirip oyuna başlayabilirsiniz!

indir

 

Crazy Taxi City Rush v1.7.0 MOD APK İNDİR – 64MB

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK